Gry

Fighters Uncaged

przeczytasz w 1 min.

Co to za tytuł i co on robi na liście najgorętszych wydarzeń i gier targów GamesCom 2010? Otóż jest to najnowsza produkcja Ubisoftu, przygotowywana specjalnie z myślą o zbliżającej się premierze Microsoft Kinect. Będzie to prawdopodobnie pierwsza bijatyka wykorzystująca możliwości nowego ruchowego kontrolera dla Xboksa 360. Co ciekawe, prezentuje się naprawdę nieźle, a miejscami nawet nieco zbyt realistycznie.

Twórcy obiecują ponad 70 różnych kombinacji ciosów inspirowanych autentycznymi stylami walki, takimi jak tajski boks. Pojedynki będziemy mogli toczyć w kilkunastu ciekawie przygotowanych lokacjach, z których kilka warto wymienić. Przyjdzie nam walczyć na dachach budynków, w opuszczonym kościele czy ciemnych alejkach dużej metropolii. Do dyspozycji zostanie postawionych sporo przeciwników. Każdy z nich ma się cechować innym stylem walki, co ma zmusić do wypracowywania odmiennych taktyk. W grze znajdzie się ponoć także coś dla miłośników  zabawy wieloosobowej. 

Sami przyznajcie, że gra już teraz prezentuje się naprawdę intrygująco. Pytanie tylko ile z tego okaże się prawdą i co ze zgłaszanymi przez testerów opóźnieniami Kinecta? Swoją drogą ciekawi nas także jak szybko dowiemy się, że ktoś naprawdę ucierpiał podczas zabawy w Fighters Uncaged. ;-)