Laptopy

Przeglądanie i odtwarzanie multimediów

przeczytasz w 1 min.

Podobnie jak w przypadku wcześniej opisywanych aplikacji, także tutaj najważniejsza jest łatwość obsługi. Wystarczy, że telewizor, laptop,  smartfon, czy tablet są podłączone do tej samej sieci, aby móc korzystać ze znajdujących się tam multimediów.

Samsung Smart TV

Urządzenia można także połączyć za pośrednictwem konta Samsung. Zalogowanie się na telewizorze, laptopie, smartfonie, czy tablecie spowoduje dodanie go do listy zarejestrowanych urządzeń. Można nimi zarządzać za pomocą aplikacji Samsung Link.  

Samsung Link

Aby odtworzyć plik na ekranie telewizora wystarczy go zaznaczyć i kliknąć „Zmiana urządzenia odtwarzającego”. Po chwili zostanie on wyświetlony na zarejestrowanym Smart TV.

Samsung Link konto

W przypadku tabletu lub smartfona cała procedura wygląda bardzo podobnie. Wystarczy kliknąć ikonkę znajdującą się w lewym górnym rogu ekranu, a wybrane zdjęcie lub filmik zostanie odtworzony na telewizorze.

Samsung Link na tablecie

Wszystko odbywa się szybko i bez opóźnień, a co najważniejsze jest bardzo wygodne.

Podsumowanie

Aby sobie uzmysłowić jakie możliwości drzemią w tej usłudze wystarczy wyobrazić sobie następującą sytuację. Leniwa niedziela, którą najchętniej spędziłoby się w pozycji leżącej. W telewizji nic ciekawego. Przypominasz sobie, że na laptopie masz nowy film do obejrzenia. Zamiast wstawać i iść do drugiego pokoju, aby przynieść swojego ATIV Book 9 Lite, sięgasz po smartfona i za pomocą kilku kliknięć odtwarzasz na telewizorze wideo znajdujące się na dysku laptopa. Trzy urządzenia nagle stają się jednym organizmem. A to wszystko dla Twojej wygody. Czyż nie brzmi to zachęcająco?

Dla wzrokowców zamieszczamy jeszcze filmik przygotowany przez producenta, który powinien rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zobacz także:

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  A ja się spytam: po co forsujecie tego mocno przeciętnego laptopa?
  To już robi się nudne.
  • avatar
   Konto usunięte
   -2
   No to poproszę jeszcze o zdalną możliwość xxx żonki w czasie gdy gram w Far Cry'a popijając piwko. Na coś takiego z pewnością czekają czytelnicy Benchmarka ;)