Konsole do gier

Podsumowanie

przeczytasz w 2 min.

XBOX 360 w wersji Premium to bogato wyposażony, kompletny zestaw do gier i multimediów. Całość nie ma zbyt wielu wad, ale warto zwrócić uwagę na największą i właściwie jedyną z nich: generowany przez konsolę hałas. Podczas głośnej, intensywnej rozgrywki za dnia, nie będzie on przeszkadzał, ale przy cichej sesji w środku nocy - jak najbardziej. Na szczęście jest to właściwie jedyny mankament konsoli. Oferuje zabawę na wysokim poziomie z bardzo dobrą grafiką, a także wygodną obsługę multimediów, świetną komunikację z innymi graczami poprzez Internet, oraz łatwą możliwość ściągania dodatków, filmów, muzyki i gier.

Jeśli chodzi o ekonomiczny punkt widzenia, to z jednej strony, konsola nie oferuje znacząco lepszej grafiki niż pecetowe karty z wyższej półki, takie jak 7900GT, czy X1900. Z drugiej strony XBOX 360 lepiej nadaje się do gier niż PC i mniej od niego kosztuje - jest mniej więcej w cenie dobrej karty graficznej.

Na konsolę ukazuje się za to wiele ciekawych gier, których nie zobaczymy na komputerze. A na pozycje dostępne na XBOX360 na pewno nie można narzekać - Microsoft zadbał o to, aby było dostępne wiele różnorodnych tytułów, reprezentujących różne gatunki i style.

Jednak do póki na peceta będą ukazywać się takie gry jak np.: Company of Heroes - kosztujące raptem jakieś 80 zł ,albo GRAW za 60 zł (w którego mnie osobiście, o wiele wygodniej gra się myszką i klawiaturą) konsolom nigdy nie uda się zdobyć dominującej przewagi wśród graczy.

Cóż, każdy musi sam podjąć decyzję, czy woli grać przy biurku klawiaturą i myszą, czy przy pomocy gamepada siedząc na fotelu przed dużym telewizorem. XBOX 360 daje bardzo dobry pretekst, aby się o tym przekonać. Jedno jest pewne - po kilkunastu dniach wygodnie spędzonych przed konsolą, bez martwienia się o sterowniki, system operacyjny i to, czy karta graficzna pociągnie grę w pełnych detalach, z kwaśną miną żegnaliśmy się z tą konsolą.

Podsumowanie
 
Wykonanie i  ergonomia
super
Biblioteka gier
dobra
Dodatkowe funkcje
super
Moc obliczeniowa
super
Ogólnie
super
 

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!