Ciekawostki

Chcesz auto z logo Apple? Być może nie będzie trzeba na nie długo czekać

przeczytasz w 1 min.

Apple Car od kilku lat jest przedmiotem plotek i jeśli wierzyć nowemu raportowi, to na prototyp pierwszego samochodu od popularnego "jabłka" nie będziemy musieli długo czekać. Prawdopodobnie debiut w sektorze motoryzacyjnym nastąpi we wrześniu przyszłego roku.

Raport mówi o pojawieniu się Apple Car w 2021 roku, dwa lata przed planowanym terminem premiery

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami Apple Car miał zadebiutować w 2023 r. Jednak według Economic News Daily, które powołuje się na szefów tajwańskich producentów komponentów, plan znacząco został przyspieszony, co oznacza, że możemy zobaczyć pierwszy prototyp wcześniej, niż się tego początkowo spodziewano.

Apple testuje już kilka prototypów 

Raport wspomina również, że ​​Apple prowadzi tajną operację, w ramach której testuje na kalifornijskich drogach kilka prototypów swojego projektu samochodowego. Warto również dodać, że owy prototyp od amerykańskieho giganta, to autonomiczny pojazd z napędem elektrycznym, także szykuje nam się konkurencja dla największego przedstawiciela w tym segmencie – Tesli.

Zalecamy na razie potraktowanie tego raportu z przymrużeniem oka, bowiem wcześniejsze informacje od chociażby znanych analityków, wspominały rzekomo o debiucie Apple Car między 2023 a 2025 rokiem. Na ten moment pozostaje nam cierpliwie czekać.

Źródło: Economic News Daily, WCCftech

Warto zobaczyć również:

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  xxx.514
  7
  Stacja ładowania (sprzedawana oddzielnie) w cenie połowy kosztu samochodu, kable do ładowania (sprzedawana oddzielnie) za 1/4 ceny samochodu, prąd używany do ładowania stacji nie będzie kompatybilny z obecnie istniejącą siecią, zamki w samochodzie sprzedawana oddzielnie itd. itp :D
  • avatar
   baca130
   3
   Napompowanie koła będzie w promocji za tylko 999pln, dolanie płynu do spryskiwaczy tylko w autoryzowanym servisie. A żeby wymienić szybę, to trzeba będzie ją razem z całą karoserią :D
   • avatar
    EgzoPro
    2
    Ten znaczek na masce samochodu wygląda trochę dziwnie.
    • avatar
     kyenphoenix
     2
     Aż nie mogę się doczekać chwili, w której ujawnią cenę. To będzie dobre...
     • avatar
      Dragonik
      0
      Trzeba będzie być niezłym, żeby kupić samochód od apple.