Gry

CD Projekt RED naprawia to, co przed chwilą zepsuł w Cyberpunk 2077

przeczytasz w 1 min.

CD Projekt RED udostępnił hotfix 1.11 do Cyberpunk 2077. Chociaż wprowadza on naprawdę skromną liczbę zmian, dla wielu graczy będzie zbawienny.

Mały, ale ma wiele zdziałać - Cyberpunk 2077 dostał nowy hotfix

Kilka dni temu Cyberpunk 2077 otrzymał wyczekiwany patch 1.1. Tyle tylko, że okazał się on po pierwsze nieco mniejszy od oczekiwań, a po drugie poza poprawkami przyniósł też dodatkowe problemy. Chyba największy z nich pojawił się w zadaniu Stary znajomy, które stało się niemalże niemożliwe do ukończenia. Wygląda na to, że hotfix 1.11 to ponadprogramowa łatka, ponieważ skupia się właśnie na tym. Oby teraz już skutecznie, bo niektórzy być może pamiętają, że z wspomnianym zadaniem już wcześniej bywały problemy.

Hotfix 1.11 do Cyberpunk 2077 to tylko dwie poprawki

Poza tym hotfix 1.11 przynosi jeszcze jedną poprawkę, również w kwestii, która stała się problematyczna po patchu 1.1. Chodzi o mechanikę losowania przedmiotów, która została przywrócona do poprzedniego stanu. To rozwiązanie tymczasowe, kwestia wykorzystywania przeładowywania zapisów gry w celu wylosowania mocniejszych przedmiotów wydaje się póki co nierozwiązana.

Hotfix 1.11 został udostępniony na wszystkich platformach docelowych gry, na PC, konsolach oraz na Stadii.

Źródło: cyberpunk.net

Warto zobaczyć również:

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ARTMAX
  13
  Myślę że patch 20.7.7 naprawi wszystko. Także ten, cierpliwości wszystkim życzę.
  • avatar
   Konto usunięte
   5
   dziwnie numerują te fixy. fix 1.0 , potem 1.1 a teraz 1.11 który tak naprawdę jest fixem 1.1.1 i się potem będzie mylił z prawdziwym 1.11 jeśli taki w ogóle wyjdzie. chyba że tego 1.11 ponieważ jest mały, dołączą do kolejnego większego a po pewnym czasie 1.11 w ogóle usuną. a nie można go było zanumerować 1.2 ?
   • avatar
    Sander Cohen
    3
    Pitulenie. U mnie chodzi jak ta lala. Czasem sie tylko wykrzaczy do dashboardu lub jakies obiekty sie przenikaja, ale od ostatniej latki jest to bardzo sporadyczne. Bez przesady.
    • avatar
     greghostor
     1
     Komedia
     • avatar
      badform
      0
      Gram na chmurze GeforceNow / steam , i fajnie chodzi , po patchu 1.1 za każdym uruchomieniem trwa kilkuminutowa aktualizacja .Też tak macie ?