Gry

Patch 1.1 wprowadził do Cyberpunk 2077 błąd psujący jedną z misji

przeczytasz w 2 min.

CD Projekt RED zgodnie z obietnicami wydaje kolejne poprawki do Cyberpunk 2077. I chociaż niektóre błędy udaje się wyeliminować, w ich miejsce pojawiają się niestety kolejne. Mniej liczne, ale też irytujące.

Nie da się ukończyć misji Down on the Street w Cyberpunk 2077

Kilka dni temu udostępniono patch 1.1. Dość szybko zaczęły pojawiać się komentarze, iż jest on nieco mniejszy niż zapowiadano, a niektórzy zasugerowali nawet, że wprowadza downgrade. Niezależnie od tych dyskusji pojawiają się niestety kolejne doniesienia, które też nie działają na korzyść gry i twórców. Okazuje się bowiem, że patch 1.1 wprowadził do Cyberpunk 2077 błąd psujący jedną z misji.

Konkretnie Down on the Street. I od razu wyjaśnienie, iż misja ta już wcześniej była problematyczna, ale miała zostać naprawiona przez omawiany patch, jak przedstawiono to w oficjalnej notce - „naprawiono błąd, który sprawiał, że Takemura nie dzwonił w zadaniu Stary znajomy”. No i teraz faktycznie dzwoni, ale mała to pociecha, ponieważ okazuje się, że nie ma nic do powiedzenia. Taka sytuacja sprawia, iż misji nie da się ukończyć.

New update broke a main story phone call with Takemura so now I cant continue the story. I've waited 5 minutes and nothing is changing from r/cyberpunkgame

Ominięcie błędu to karkołomne zadanie

Wygląda to tak, iż gra czeka na koniec rozmowy, który nie następuje. Niektórzy zauważyli, iż obejściem jest w tym przypadku zadzwonienie do kogoś innego na moment przed tym, zanim zadzwoni Takemura. Rozłączenie się z nim jest możliwe, gdy znajduje się na drugiej linii. Następnie trzeba wykonać inne zadanie poboczne i odczekać jeden dzień w świecie gry. Takemura powinien wtedy dzwonić i rozmawiać już jak należy. Tyle tylko, że takie sztuczki działają tylko u niektórych graczy i nie doszukano się jeszcze odpowiedzi, od czego to zależy.

Celem graczy, w przypadku jakiejkolwiek gry, nie powinno być jednak szukanie zastępczych dróg w celu omijania błędów i pozostaje mieć nadzieję, że CD Projekt RED szybko się z nim upora. Póki co potwierdzono, że prace nad rozwiązaniem trwają.

Źródło: reddit, @CDPRED_Support

Warto zobaczyć również:

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Shifted92
  9
  haha no bo co tu można więcej napisać.
  • avatar
   endogie
   4
   Żadna to informacja dla tych którzy bez patch 1.1 ukończyli całą grę i wyczyścili mapę do zera. Czekamy na DLC.
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    do czego to doszło. gra na konsole tańsza niż na PC, przynajmniej ta gra :) ale czemu się tu dziwić, skoro grafa gorsza, wsparcie gorsze, wszędobylski DRM.
    • avatar
     greghostor
     2
     Obciach, wstyd i śmiech na sali z tego crapa
     • avatar
      kitamo
      0
      no coz co raz wiecej skłaniam sie ku temu by myslec ze faktycznie ta gra została zresetowana pod koniec 2016 i zaczeli robić od nowa. To jest jedyne sensowne wytlumaczenie.
      • avatar
       login1969
       0
       Żenujące...
       • avatar
        vandam
        -3
        Czy tylko mi patch 1.1 wyczyścił konto do 0? ;)
        • avatar
         tuna007
         0
         moze te cyberpanki z warszawskiej budowlanki wrocili do tego co im najlepiej wychodzilo , sprzedazy pirackich DVD na rynku
         • avatar
          Marucins
          0
          Raz piszecie angielskie nazwy misji innym razem polskie.
          zdecydujcie się!