Gry komputerowe

Brak planów na majówkę? Steam i GOG mają pewne propozycje

przeczytasz w 1 min.

Nie mieliście okazji do zabawy z Titanfall 2? Steam przygotował promocję, dzięki której można naprawdę dokładnie przyjrzeć się produkcji studia Respawn Entertainment.

Darmowy weekend z Titanfall 2 na Steam

W całym kraju wciąż pandemiczne ograniczenia, w Warszawie zakaz grillowania, a i prognozy pogody też mało optymistyczne. W wielu przypadkach długi weekend będzie naznaczony sporą dawką wirtualnej rozrywki. Być może przy Titanfall 2, bo na Steam trwa właśnie darmowy weekend z tą produkcją.

To cykliczna promocja oferowana przez Steam, zmieniają się jedynie gry oferowane w jej ramach. Tradycyjnie przewidziano tutaj możliwość sprawdzania gry bez ograniczeń co do zawartości, ale przez określony czas. Tym razem do 3 maja do 19:00 polskiego czasu.

GOG rozdaje Tonight We Riot

Na GOG mamy do czynienia z pełnym rozdawnictwem, bo sklep udostępnił za darmo Tonight We Riot, a każdy przypisujący grę do swojego konta zachowa ją już na stałe.

To zupełnie inna propozycja niż omówione wyżej Titanfall 2. Tonight We Riot to przedstawiciel tzw. shoot 'em up, można podciągać to pod gry akcji i zręcznościowe. To produkcja z zeszłego roku, ale grafika nawiązująca do 8-bitowego stylu retro sprawia, iż zadziała na nawet starszych i naprawdę słabych komputerach.

Zainteresowani? Tutaj oferta obowiązuje nieco krócej, bo do 2 maja do 15:00 polskiego czasu.

Źródło: Steam, GOG

Warto zobaczyć również:

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pawluto
  2
  Nic ciekawego. O wiele lepsze propozycje daje cyklicznie konkurencyjny portal...
  • avatar
   Marucins
   0
   Majówka 2021 - butelkowa pogoda.