Gry

8 minut z Death Stranding - zobacz premierowy zwiastun dzieła Hideo Kojimy

przeczytasz w 1 min.

Choć od rynkowego debiutu gry Death Stranding dzieli nas jeszcze ponad tydzień, już teraz możemy zobaczyć jej premierowy zwiastun. Aby to zrobić, musimy sobie zarezerwować aż 8 minut.

Tak jak poprzednie materiały promujące Death Stranding, tak i premierowy trailer nie należy do najkrótszych. To 8-minutowy materiał wypełniony wcześniej niepublikowanymi fragmentami przerywników filmowych oraz ujęciami z samej rozgrywki. To szansa na to, by poznać kilka fabularnych szczegółów i zerknąć na to, jak będzie wyglądać zabawa. Cóż możemy doradzić innego – rozsiądźcie się wygodnie i oglądajcie.

Zobacz najnowszy zwiastun gry Death Stranding w wersji oryginalnej...:

...Albo zobacz ten sam trailer z polskim dubbingiem:

Intrygujący eksperyment Hideo Kojimy

Najnowsze dzieło Hideo Kojimy jest niezwykle tajemnicze i jeśli obejrzeliście zwiastun, to wiecie, że on też niewiele w tej kwestii zmienia. Wiemy jedynie, że Death Stranding pozwoli nam wcielić się w Sama, którego zadaniem jest zjednoczenie państwa i ocalenie ludzkości. To opowieść o życiu i śmierci, a także o podziale społeczeństwa.

Death Stranding screen

Na czym z kolei polega zabawa w Death Stranding? Na (nie tylko pieszym) eksplorowaniu świata i transportowaniu ważnych przesyłek pomiędzy określonymi punktami. Na tym spędzimy najwięcej czasu, ale stoczymy też niejeden pojedynek i przeprowadzimy wiele rozmów. To, o co w tym wszystkim chodzi, nieprędko jednak stanie się jasne…

A zatem kiedy odbędzie się premiera gry Death Stranding?

W przypadku konsol PlayStation 4, premiera Death Stranding odbędzie się 8 listopada. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że gra trafi też na pecety, ale tego możemy się spodziewać dopiero w okolicach przyszłorocznych wakacji.

Źródło: PlayStation

Warto zobaczyć również:

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Stanabolin
    1
    "To opowieść o życiu i śmieci" - chyba o śmierci :)