• benchmark.pl
 • E3
 • „DEATHLOOP” to „innowacyjna gra akcji” twórców Dishonored i Prey
Gry

„DEATHLOOP” to „innowacyjna gra akcji” twórców Dishonored i Prey

przeczytasz w 1 min.

„Eliminuj cele na terenie całej wyspy, aby raz na zawsze położyć kres cyklowi, i pamiętaj, jeśli nie dajesz rady... giń do skutku” – oto „DEATHLOOP”.

Arkane Studios – autorzy DishonoredPrey – powracają z zupełnie nowym tytułem. Podczas konferencji firmy Bethesda na E3 2019 zapowiedziana została gra „DEATHLOOP”.

„DEATHLOOP” będzie pierwszoosobową grą akcji utrzymaną w ciekawym klimacie. Jej fabuła koncentruje się wokół dwójki dalekich od normalności zabójców, których zadanie polega na eliminacji celów na pogrążonej w anarchii wyspie Blackreef. 

Na czym polega niezwykłość tych zabijaków? Po pierwsze: na ponadprzeciętnych umiejętnościach, po drugie: zdolnościach nadprzyrodzonych i wreszcie po trzecie: na tym, że jeśli walka wyczerpie ich za bardzo, to po prostu giną i zaczynają od nowa – i tak dzieje się „DEATHLOOP”.

W zapowiedzi czytamy: „Przemierzaj zachwycające krajobrazy i skrupulatnie zaprojektowane poziomy podczas wciągającej rozgrywki, która umożliwi ci dowolne podejście do każdej sytuacji. Eliminuj cele na terenie całej wyspy, aby raz na zawsze położyć kres cyklowi, i pamiętaj, jeśli nie dajesz rady... giń do skutku”.

Twórcy obiecują innowacyjne podejście do gatunku, ale na szczegóły musimy jeszcze poczekać. Podobnie jak na datę premiery czy nawet listę platform docelowych. Na razie musimy zadowolić się tym zwiastunem…

„DEATHLOOP” - trailer gry z E3 2019:

Źródło: Bethesda

Warto zobaczyć również:

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kropeczka
  1
  Normalnie taka sama innowacyjność jak w programach kolejnych partii, w kolejnych wyborach. W tym nadwiślańskim kraju...
  • avatar
   xxx.514
   0
   Live. Die. Repeat. Chwila, gdzieś to już było....
   • avatar
    papuas
    0
    Poczekam na kolejne materiały.