• benchmark.pl
 • Gry
 • Zagłada ludzkości w ko(s)micznym wydaniu rozpocznie się latem. Cel: Destroy All Humans!
Gry

Zagłada ludzkości w ko(s)micznym wydaniu rozpocznie się latem. Cel: Destroy All Humans!

przeczytasz w 2 min.

Destroy All Humans! w odświeżonej wersji zadebiutuje na rynku już w lipcu – informację tę oficjalnie potwierdziła firma THQ Nordic, dzięki której marka ponownie zagości na naszych urządzeniach. Znamy też wymagania i zawartość edycji kolekcjonerskich.

Odświeżone Destroy All Humans! pokazano podczas ubiegłorocznej edycji targów E3 i od razu wzbudziło duże emocje. Z jednej strony dlatego, że to jedna z najzabawniejszych produkcji, jakie kiedykolwiek ujrzały światło dzienne, z drugiej – ze względu na to, że nowa oprawa wizualna prezentuje się naprawdę dobrze. Nasze oczekiwanie na premierę ma się już na szczęście ku końcowi – gra zadebiutuje 28 lipca 2020 roku, równocześnie na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Zobacz zwiastun Destroy All Humans! z datą premiery:

W grze przejmiemy kontrolę nad przybyszem z kosmosu, znanym jako Crypto-137. Cel jego misji zawarty jest w tytule, a narzędziami do jego dyspozycji są: mordercze karabiny, moce psychiczne oraz latający spodek. Już w te wakacje wykorzystamy to wszystko, by zebrać ludzkie DNA, obalić rząd USA i zniszczyć wszystko, co miało pecha stanąć na naszej drodze. 

Destroy All Humans! screen 1

Zanim jednak zaczniemy zabawę, dobrze jest się upewnić, że w ogóle będziemy mieli taką możliwość. Dlatego najpierw… 

Sprawdź, czy ci ruszy – wymagania Destroy All Humans!

Wymagania minimalne: 

Wymagania zalecane: 

Destroy All Humans! to coś absolutnie w twoim typie? Wiedz więc, że oprócz standardowego wydania pojawią się również dwie edycje kolekcjonerskie, o których możesz przeczytać poniżej.

Destroy All Humans! screen 2

Edycja kolekcjonerska Destroy All Humans! A nawet dwie

W skład pierwszej z nich – DNA Collector’s Edition – poza samą grą wejdą między innymi: 23-centymetrowa figurka, antystresik z wyskakującymi oczami, breloczek i sześć widokówek z akcji… 

… Drugi zestaw – Crypto-137 Edition – to między innymi: olbrzymia, 60-centrymetrowa figurka Crypto, ten sam antystresik, ten sam breloczek i te same widokówki, a także – co robi chyba największe wrażenie – niesamowity plecak!

I co? Planujesz zakup? A jeśli tak, to która edycja najbardziej cię zainteresowała?

Źródło: THQ Nordic, Koch Media, Dark Side of Gaming

Czytaj dalej o grach: 

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Yesusik
  2
  Plecaczek wymiata !!! :D
  • avatar
   Kapitan Nocz
   0
   ciekawe kiedy symulator korona wirusa, wpadasz do domu starców i zarażasz wszystkich a potem patrzysz jak się duszą w meczarniach. Kolejna gra, która uświadamia, że ludzkość cofa się tylko już w rozwoju w kierunku płaskoziemców wyznawców niewidzialnych bożków i lewoskrętnej witaminy C.
   • avatar
    levusek1992
    -1
    Grało się kiedyś. Ale z grafiką mogli się bardziej postarać
    • avatar
     pawluto
     0
     Dobre Dobre...Chętnie zagram yeeeaaaah
     Niszczenie ludzkości to jest TO !!!