• benchmark.pl
 • Gry
 • Dishonored: zobacz niepublikowane wcześniej materiały z E3 - obszerny gameplay z gry
Gry

Dishonored: zobacz niepublikowane wcześniej materiały z E3 - obszerny gameplay z gry

przeczytasz w 1 min.

Ponad 20-minutowe wideo

W sieci pojawiły się kolejne niezwykle ciekawe materiały dotyczące gry Dishonored, która dla wielu graczy stała się jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku.

O tytule tym głośno zaczęło robić się dopiero kilka miesięcy temu. Kiedy Bethesda podzieliła się kilkoma screenami i świetnym trailerem gra od razu znalazła się na ustach graczy. Steampunkowy klimat, intrygująca fabuła i zręcznie posługujący się bronią bohater to połączenie, które zawsze się podoba.

Grę pokazano oczywiście także na targach E3, o czym nie omieszkaliśmy poinformować w newsie E3: Dishonored: gra zachwyca - zobacz galerię i gameplay. Również te materiały przedstawiły produkcję Arkane Studios w bardzo pozytywnym świetle. Okazało się jednak, że był to dopiero przedsmak tego, co pojawiło się teraz.

Dishonored gra gameplay

Udostępniono bowiem aż dwa filmiki z gry, które łącznie trwają ponad 20 minut i pozwalają na bliższe zapoznanie się z misją The Golden Cat. To na jej przykładzie dyrektorzy kreatywni gry - Raphael Colantonio i Harvey Smith - pokazali swobodę jaka oddana zostanie graczom.

Dishonored spodobać ma się zarówno osobom, które lubią działanie w ukryciu (pierwszy film), jak i tym, którzy nie przebierają w środkach i do celu dążą jak najkrótszą, często najbardziej brutalną drogą (drugi film).
Zapewne datę premiery Dishonored wszyscy mają już w kalendarzu zaznaczoną, ale jeśli ktoś dziwnym trafem nadal nie wie kiedy gra pojawi się na rynku to przypominamy - 12 października 2012 roku.
 

Więcej o grach:

Źródło: vg247

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Maciej Lewczuk
  1
  Jeśli Bioshock będzie schrzaniony to ta gierka poprawi mi nastrój na 100% ;)
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Dishonored, nowy Tomb Raider i Far Cry 3 - jak dla mnie najciekawsze gry z tych nadchodzących.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Szkoda ze taka kiepska oprawa graficzna a tak fajnie sie zapowiadala, no ale skoro to UE3 to trudno :(
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Zapowiedzieli ok 6 bardzo interesujących gier co najgorsze trzeba będzie wydać na nie kupę kasy :).
     Po drugie myślę że mogą być miesiące ubogie w premiery gier teraz wydadzą wszystko i w co będziemy grać w niektórych miesiącach?