Filmy / seriale / VOD

Promocja Disney+. Możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy

przeczytasz w 1 min.

Trwa wielka promocja Disney+, dzięki której możesz sporo zaoszczędzić. To miły gest, zwiastujący jednak dość dużą podwyżkę cen abonamentu, zaplanowaną na tegoroczny grudzień.

Wysoka cena Disney+ sprawia, że nie korzystasz z tej usługi? Promocja to dobra okazja, by zmienić ten stan rzeczy. Szczególnie tak dobra promocja, jak ta, którą przygotowali właściciele tego serwisu streamingowego – za trzy miesiące zapłacisz niewiele ponad dwie dyszki. O ile się pospieszysz.

Promocja Disney+. Trzy miesiące prawie za darmo

Sprawa jest prosta: możesz mieć Disney+ za 6,99 zł miesięcznie przez trzy miesiące. Oznacza to, że za cały kwartał zapłacisz mniej niż wynosi obecnie miesięczny abonament (wszak kosztować będzie cię to 20,97 zł, a koszt miesięcznej subskrypcji to 28,99 zł). 

Disney+ promocja

Jedna uwaga – musisz się pospieszyć. Oferta promocyjna trwa tylko do 20 września 2023 r. 

Co nietypowe dla tego typu promocji, z oferty mogą skorzystać nie tylko nowi, ale też powracający użytkownicy. Ci drudzy rozumiani są jako ci, którzy kiedyś już korzystali z Disney+, ale zdecydowali się zrezygnować z usługi. 

Prezent na otarcie łez – Disney+ drożeje

Kto skorzysta z promocji, ten przez trzy miesiące będzie płacić dużo mniej, ale każdy abonent od grudnia zapłaci za Disney+ zdecydowanie więcej. Koszt miesięcznej subskrypcji w Polsce wzrośnie o 9 złotych (z dotychczasowych 28,99 na 37,99 zł), a rocznej – o 90 złotych (z 289,90 na 379,90 zł). 

Jeśli chcesz wykupić Disney+ na rok, najlepiej zrobić to przed grudniem – to sposób, by zaoszczędzić te 90 złotych (poza dodatkową korzyścią, wszak roczny abonament zakłada 12-miesięczny dostęp w cenie 10 miesięcy).

Źródło: Disney Polska, inf. własna

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  MartinMax
  5
  A jeszcze więcej zaoszczędzę nie wykupując Disney+ ani na rok ani nawet na 3 miesiące.
  • avatar
   marioking
   3
   poziom tytułów ostatnio zakrawa na kpine... dużo pieniedzy :P nie zarabiam dużo a 50zł to nie jest żaden pieniądz,,, nawet na jedne zakupy na tydzien nie starczy... na dobra sprawe ledwo styknie na jakiś dobry posiłek... od kiedy jeden posiłek to dużo pieniedzy!
   • avatar
    MartineZ
    3
    Tyłek im się pali, promocje promocje a abonentów coraz mniej
    • avatar
     Silver
     0
     No ciekawe panie Wojtku. Tutaj już w tytule wręcz napisał pan, że oszczędzimy majątek wręcz na niewielkiej zmianie (politycznie to wręcz inflacyjnej). A jak poczytać na portalu testy czy recenzje to tam wręcz przeciwnie - korzystna cena, gdzie tak naprawdę niejednokrotnie nie wart ceny. Nie wiem co mam myśleć w takim wypadku o portalu.
     • avatar
      anemusek
      0
      Biorąc pod uwagę nowe warunki subskrypcji to nie, dziękuję. Takie firmy do kasacji. Na rok? Aby zaraz zrezygnować i prosić się o zwrot kasy? Oni zamieścili sobie prawo do zdegradowania subskrypcji w trakcie jej trwania nawet jak jest na rok. Dali sobie prawo do ograniczenia dostępu do 4k i dolby atmos, dali sobie prawo do wyświetlania reklam i co gorsza do ograniczania dostępnych tytułów czyli mikropłatności w serwisie. To nie tak, ze sobie możesz wybrać tylko teraz zapłacisz na rok full wypas, a w grudniu czy styczniu nagle obudzisz się z atrapą subskrypcji. do tego ograniczenia odnośnie sprzętów i profili.