• benchmark.pl
  • Gry
  • Dynamiczne strzelanie w przestworzach - oto Wing of Darkness
Gry

Dynamiczne strzelanie w przestworzach - oto Wing of Darkness

przeczytasz w 1 min.

Niezwykle dynamiczna rozgrywka to kluczowa cecha charakterystyczna gry Wing of Darkness, która doczekała się ostatnio zwiastuna z fragmentami rozgrywki.

Wing of Darkness to dynamiczna strzelanina z akcją w przestworzach. Gracze wcielają się w Strażników Świata i przejmują kontrolę nad metalowymi, uskrzydlonymi egzoszkieletami. Biorą udział w niełatwej walce, której celem jest ochrona Ziemi przed tajemniczą plagą. 

Wciągający tryb fabularny przedstawiający opowieść o nadziei, rozbudowany system modyfikacji maszyny i przyjemna dla oka oprawa wizualna to niektóre z cech, na które zwracają uwagę twórcy z japońskiego studia niezależnego Production Exabilities. A jak to wygląda? Cóż, sami zobaczcie…

Wing of Darkness – gameplay trailer:

Blondynka, którą mogliście zobaczyć na zwiastunie, to Klara – pozornie przeciętna osoba, która zostaje jednak zwerbowana na Strażniczkę. Walka o losy świata okaże się dla niej również podróżą w głąb siebie i drogą do samopoznania – jak zapowiadają twórcy na swojej oficjalnej stronie.

Gra Wing of Darkness zmierza na dwie platformy: są to pecety oraz konsole PlayStation 4. Premiera odbyć ma się jeszcze przed końcem bieżącego roku.

Źródło: Dark Side of Gaming

Warto zobaczyć również:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!