Ciekawostki

Okazje Amazon Prime - sprawdzamy dla Was promocje

przeczytasz w 5 min.

Jesienna akcja promocyjna amerykańskiego giganta e-commerce właśnie wystartowała. Na jakie zniżki mogą liczyć subskrybenci Amazon Prime i czy proponowane im okazje są faktycznie takie ekskluzywne?

Okazje Amazon Prime - edycja jesienna

Najbardziej znaną i spektakularną akcją promocyjną amerykańskiego giganta Amazon, jest odbywający się corocznie festiwal promocji Amazon Prime Day. Głównym celem tego wydarzenia jest nie tylko prowokowanie klientów do otwarcia portfeli i zakupienia paru rzeczy w niższej cenie, ale przede wszystkim zachęcanie do dołączenia do programu Amazon Prime tych, którzy jeszcze tego nie zrobili. 

Jako że na naszym rynku konkurencja nie śpi, a wręcz kładzie się solidnym cieniem na ambicjach ekipy Jeffa Bezosa, w dniach 11-12 października polscy klienci zaproszeni zostali na małą, jesienną dogrywkę w postaci akcji o szumnej nazwie Ekskluzywne Okazje Amazon Prime. Czemy ekskluzywne? Bo ponownie, aby z nich skorzystać, należy być subskybentem rzeczonego programu. 

Ekskluzywne okazje

Sprawdzamy promocje

Że do subskrypcji Prime warto przystąpić, pisaliśmy juz wielokrotnie. Dostęp jest wciąż tani jak barszcz (49 złotych na cały rok), a dla niezdecydowanych nadal dostępny jest darmowy, 30-dniowy okres próbny. W pakiecie nabywamy wgląd w promocje specjalne, prawo do darmowej wysyłki bez kwoty minimalnej, comiesięczny dostęp do wybranych gier w Amazon Prime Gaming, a także dostęp do platformy z filmami i serialami Prime Video (w tym z głośną produkcją Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy).

A jak z samymi okazjami? Zweryfikowaliśmy sporą część z nich, abyście Wy nie musieli. Niemniej jak zawsze zachęcamy Was do mądrego robienia zakupów i korzystania z porównywarek cen. Rozeznania w bieżących cenach rynkowych nigdy za wiele.  

 Poniżej znajdziecie wybrane oferty, które mogą, choć nie muszą  okazać się całkiem korzystną opcją zakupową:

Kindle i Philips na start

Pierwszym zwiastunem akcji była promocja na aktualną wersję czytnika e-book Kindle Paperwhite i całkiem niezłe ceny na wybrane sprzęty AGD z katalogu Philips. Część z promocyjnych cen wciąz obowiązuje:

Kindle na stole

Garmin i Lego - uwaga, lubią szybko znikać

Słuchawki - nie tylko starocie

Akcje Amazon często słuchawkami stoją - nie inaczej jest tym razem.

Bose 700

Dla tych, co mają dzieci...

Trochę Logitecha i innych znanych...

Amazon paczki

I inne...

Lista ofert promocyjnych ulega zmianom, stąd będziemy ją aktualizować - warto wrócić do nas za kilka godzin lub samemu poszperać na stronie głównej akcji. Ceny wyjściowe wskazane przez nas nie zawsze są cenami przekreślonymi przez Amazon - najczęściej odnosimy się do najniższych cen rynkowych, w jakich można w Polsce nabyć daną rzecz w stanie nowym i oryginalnie zapakowanym. 

W artykule znajdują się linki afiliacyjne, przekierowujące do produktów o których piszemy. Kliknięcie w te linki nie wiąże się dla Ciebie czytelniku z żadnymi kosztami, natomiast dla nas jest wsparciem redakcyjnego budżetu, dzięki czemu możemy tworzyć dla Ciebie niezależne treści. 

żródło: własne / zdjęcie otwarcia: jetcityimage

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!