Pojazdy

Hulajnoga Bugatti? To potwór!

przeczytasz w 1 min.

Nowa elektryczna hulajnoga Bugatti przyciąga wzrok designem, utrzymuje uwagę specyfikacją i tylko ceną potrafi skutecznie zniechęcić.

Elektryczna hulajnoga Bugatti to potwór

Opracowana we współpracy z firmą Bytech elektryczna hulajnoga Bugatti to prawdziwy potwór. Zresztą marka do czegoś zobowiązuje. Sercem pojazdu jest silnik o mocy sięgającej 1000 W, dzięki któremu rozpędzanie się do 20 czy nawet 35 km/h przebiegać ma błyskawicznie. 

Żadnego problemu nie mają też stanowić wzniesienia o kącie 18 stopni. Naładowany do pełna akumulator o pojemności 15,6 Ah pozwala zaś na przejechanie maksymalnie 56 km na jednym ładowaniu – to niezły wynik. 

Ta hulajnoga ma opony, które naprawiają się same

Mocny silnik i niezły zasięg to spore atuty, ale lista zalet wcale nie kończy się w tym miejscu. Na uwagę zasługują również pokryte skórą uchwyty, szeroki podest, LED-owe kierunkowskazy oraz dotykowy panel sterowania. 

Bugatti hulajnoga 2023

Szczególnie dumne Bugatti jest również z 10-calowych opon, które w dodatku potrafią same się naprawić. Działa to tak, że w przypadku przebicia uwalniają klej, który błyskawicznie łata dziurę od środka. 

Ile kosztuje ta hulajnoga? Cóż, to jednak Bugatti

Hulajnoga Bugatti trafi do sprzedaży w tym roku i będzie dostępna w trzech wersjach kolorystycznych: niebieskiej, żółtej i czarnej. Nie znamy jeszcze ceny, ale to, co wiemy na pewno, to że nie będzie niska. Już ubiegłoroczny (znacznie mniej wypasiony) model kosztował 1200 dolarów. Nie ma opcji, by ten nowy był tańszy. 

Źródło: NotebookCheck, TechCrunch

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ockdemon
  5
  Chinole robią hulajnogi 6 KW i 150 km zasiegu a to jest potwór?
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   Brak amortyzacji, słaby zasięg, ale cena potwór.
   • avatar
    Malesuadus
    2
    Zwykłe opony tubeless z uszczelniaczem, jakie w MTB stosuje się od lat, a Bugatti się podnieca?
    • avatar
     Kasuja Wpisy Automatem
     0
     co to za kit "akumulator o pojemności 15,6 Ah" ? a jakie napięcie ma ten akumulator? 19V czy coś więcej? to jest ważne bo inną moc ma amumulator na 3V, a inną (większą) na wyższe napięcia. ja mam 3 akumulatory 5Ah ale na napięcie 19V do elektronarzędzi, i spokojnie dają radę w pilarce, pile łańcuchowej czy nawet młocie udarowym. a tutaj jakiś lamerski przeklejony artykuł, powielony bez żadnej krytyki. po prostu żal. to jest portal technologiczny a nie jakiś pudelek.