Gry

Farming Simulator 17 - dziś premiera

przeczytasz w 1 min.

Najnowsza odsłona rolniczego symulatora debiutuje dziś na rynku i zbiera bardzo pozytywne recenzje.

Najnowsza odsłona popularnej serii rolniczych symulatorów debiutuje dzisiaj na rynku. Gra Farming Simulator 17 dostępna jest już dla graczy komputerowych oraz posiadaczy konsol PlayStation 4Xbox One.

Farming Simulator 17 to naturalne rozwinięcie koncepcji zaproponowanej przez twórców w poprzednich odsłonach. Podstawowy rozgrywki pozostają bez zmian, ale nie oznacza to, że brakuje jakichkolwiek nowości. Nic bardziej mylnego – pojawiły się między innymi nowe uprawy, możliwość wypożyczania i tuningowania maszyn czy też misje poboczne dla sąsiadów. 

Mówiąc o Farming Simulator 17 należy wspomnieć też o największej mapie w historii serii oraz ponad 250 pojazdach i narzędziach 75 marek. Bardziej przemyślany jest również ponoć system biznesowo-handlowy w grze.

Choć seria Farming Simulator jest już właściwie kultowa (przynajmniej w pewnych kręgach graczy), ostatnie odsłony nie były odbierane zbyt miło. „Siedemnastka” ma szansę to zmienić. Pierwsze oceny wystawianie na Steamie są bardzo pozytywne. Na plus grę oceniło aż 91 proc. graczy.

Nie pozostało zatem nic innego jak czekać na fajrant i wieczorem chwycić za widły myszki i klawiatury lub pady i ruszać na podbój wsi!

Źródło: CDP, Focus Home Interactive, Steam

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    tytek179
    0
    Ciekawe ile jeszcze lat będziemy smarować tekstury w farming simulator. Bo przecież żyjemy w średniowieczu i technologia nie pozwala na odtworzenie fizyki gleby i poprawe grafiki.
    Jak dla mnie gra nie warta kupienia. Poczekam na Cattle and Crops może oni idą w dobrą stronę