• benchmark.pl
  • E3
  • Final Fantasy VIII Remastered i nowy dodatek do Final Fantasy XIV prezentowane na E3 2019
Gry

Final Fantasy VIII Remastered i nowy dodatek do Final Fantasy XIV prezentowane na E3 2019

przeczytasz w 1 min.

Gracze sympatyzujący z serią Final Fantasy mogą uznać targi E3 2019 za udane. Doczekali się bowiem kilku zapowiedzi.

Ujawnienie daty premiery oraz nowych materiałów wideo z Final Fantasy VII Remake to nie jedyne akcenty związane z tą doskonale znaną serią, jakie pojawiły się na targach E3 2019. Square Enix pokusiło się o zdecydowanie więcej.

Final Fantasy VIII Remastered

Chociażby o zapowiedź Final Fantasy VIII Remastered. Zainteresowani nie będą musieli długo czekać. Wprawdzie dokłada data premiery nie jest znana, ale Square Enix zapewnia, iż gra trafi na rynek jeszcze w tym roku. Będzie dostępna na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

W przeciwieństwie do Final Fantasy VII Remake, tutaj nie należy spodziewać się wielu zmian względem oryginału. Twórcy ograniczą się do poprawek wizualnych.

Final Fantasy XIV: Shadowbringers

Final Fantasy XIV: Shadowbringers to z kolei nowe rozszerzenie do, jak sama nazwa wskazuje, Final Fantasy XIV. Pod względem fabularnym stanowi ciągłość wątków, z którymi mieliśmy do czynienia we wcześniejszych rozszerzeniach.

Premiera odbędzie się 2 lipca, na PC z Windows oraz MacOS, a także PlayStation 4. Już teraz można zobaczyć zwiastun premierowy.

Final Fantasy Crystal Chronicles Remastered Edition

Listę nowości zamyka odświeżona wersja Final Fantasy Crystal Chronicles z 2014 roku. W tym przypadku premiera planowana jest na nadchodzącą zimę, na zabawę mogą nastawiać się posiadacze PlayStation 4, Nintendo Switch, a także urządzeń mobilnych z Apple iOS lub Google Android.

Źródło: FINAL FANTASY XIV, FINAL FANTASY

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    kielek117
    0
    FFXIV nie IX ;)