Internet

Google+ doda gry społecznościowe

przeczytasz w 1 min.

Niewątpliwie jedną z głównych ambicji twórców Google+ jest sprawienie, iż nowy portal społecznościowy popularnością dorówna Facebookowi. W związku z tym korporacja postanowiła uczynić kolejny krok w kierunku odciągnięcia uwagi internautów od serwisu Marka Zuckerberga.

Nietrudno było zauważyć jak dużym zainteresowaniem cieszą się gry na Facebooku oraz na jak wiele godzin są w stanie zatrzymać użytkowników przed monitorami. Ciężko wyobrazić sobie by założyciele Google+ mogli to zignorować.

 


Na ich stronie pojawiła się wzmianka, wskazująca na to, że do portalu zostaną dodane gry społecznościowe. Dodatkowo korporacja ma zadbać o to, by użytkownicy nie byli zalewani zawiadomieniami o grach - tak jak spotyka to członków Facebooka.
 

Super Google Mario Bros

Googlopoly
 

Niewielka sugestia została usunięta, jednak bardzo prawdopodobne wydaje się, iż już niedługo nowa opcja zostanie dodana do serwisu. I na tym polu Google+ nie będziesz chciało ustąpić założonemu ponad siedem lat temu portalowi.

Więcej o Google+:

Źródło: slashgear

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Ostatnio dużo rzeczy jest dodawanych do google+.
  • avatar
   SowaSS
   0
   Gry - to czego najbardziej nie lubię na portalach społecznościowych.
   Ale jak kto lubi.
   • avatar
    Warmonger
    0
    "Googolopoly" mnie zabiło XD. Celnie komentuje ten pomysł.
    • avatar
     Varso
     0
     Wszystkie firmy, które dotąd zachwycały się wdrażaniem rozwiązań Google w swoich organizacjach, teraz będą miały nie lada zgrzyt jak ludzie w godzinach pracy zaczną GoogleVille.