Gry

GRID na fragmentach rozgrywki

przeczytasz w 1 min.

Kampania promująca GRID zaczyna przyśpieszać nie gorzej niż odgrywające tu największe znaczenie samochody na torze. Pojawiła się nowa porcja materiałów wideo.

Kilka dni temu mogliśmy podziwiać GRID na widowiskowym zwiastunie, ale okazuje się, że był to jedynie wstęp do czegoś zdecydowanie ciekawszego. Nie jest tajemnicą, że zawsze bardziej wymowne są fragmenty rozgrywki, którymi wreszcie pochwalili się twórcy omawianej gry.

Światło dzienne ujrzał kolejny zwiastun, ale tym razem prezentujący krótkie wycinki z rozgrywki. Dodatkowo do sieci trafił nieco dłuższy materiał, który pokazuje wyścig na torze w Szanghaju. To dobra okazja do przyjrzenia się temu, jak wyglądają zmagania w nadchodzącej produkcji Codemasters.


Przypomnijmy, że premiera GRID została ostatnio opóźniona. Na szczęście nieznacznie i zabawę można będzie rozpocząć 11 października, na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Gra będzie dostępna również na Google Stadia.

Źródło: GRID, GameRiot

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    siwyandrew
    0
    Model jazdy wygląda na bardzo przyjemny i lekki, nie symulator, ani arcade'owy szajs. Graficznie również ładnie, tylko boli brak zniszczeń