Sprzęt do gier

Ała, oto polska cena zestawu PlayStation VR2

przeczytasz w 1 min.

PlayStation VR2 zaczyna pojawiać się w naszych sklepach. Zgodnie z przypuszczeniami, trzeba przygotować się na spory wydatek.

Ile kosztuje PlayStation VR2?

Temat PlayStation VR2 poruszaliśmy nie dalej jak kilkanaście dni temu, kiedy to ujawniono cenę mającą obowiązywać na zachodzie Europy. Wątek cieszył się sporym zainteresowaniem, które teraz nie powinno być mniejsze. Sprzęt zaczął bowiem pojawiać się w ofercie niektórych polskich sklepów.

Rzut oka np. na stronę RTV Euro AGD i już wiemy, że 599,99 euro przeliczono na 2999 złotych. To koszt zakupu PlayStation VR2. Za stację dokującą do kontrolerów PlayStation VR2 Sense trzeba zapłacić dodatkowo 249 złotych, a za zestaw PlayStation VR2 + gra Horizon Call of the Mountain aż 3299 złotych.

Jeśli dodać do tego koszt zakupu samej konsoli PlayStation 5 i innych akcesoriów do niej, skompletowanie pełnego stanowiska może mocno uszczuplić portfel. Od razu przypomina się też niewesoła wycena kontrolera DualSense Edge.

PlayStation VR2 cena

Póki co przedsprzedaż, premiera PlayStation VR2 dopiero nadciąga

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami podawanymi przez Sony, dziś startuje przedsprzedaż nowych gogli. Na premierę jeszcze trochę poczekamy, bo zaplanowano ją na 22 lutego 2023 roku.

Teraz warto wyglądać informacji na temat gier, jakie zostaną zaoferowane w kontekście nadchodzącego sprzętu. Biorąc pod uwagę cenę, będzie to wątek jeszcze bardziej znaczący. Sony deklaruje ponad 20 tytułów na start, póki co potwierdzono Horizon Call of the Mountain, Cities VR: Enhanced Edition, a ostatnio także No Man’s Sky.

Źródło: własne, foto: playstation

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pablo11
  7
  Problemem nie będzie cena zestawu VR. Tylko to, że prawdopodobnie będzie to produkt niszowy, przez co nie będzie się opłacało robić pod to gier, więc dostaniemy produkt do ogrania jakiejś bardzo ograniczonej liczby gier...
  • avatar
   paankracyk
   2
   Porównując do vive pro to nawet tanio, jeśli będą porównywalnej jakości (obraz + śledzenie ruchów) to czemu nie. Ale tego dowiemy się dopiero po wynikach testów, bo specyfikacja nie powie wszystkiego. Jeśli będą dobrze współpracowały z PC (no bo nie oszukujmy się, PS5 nie jest dość mocarne, żeby dźwigać zaawansowane gry VR) to mogą znaleźć nabywców. Napisałbym "wielu", ale czy VR jest jakoś szczególnie popularne? Mogą zgarnąć spory procent niewielkiego rynku, o.
   • avatar
    mgkiler
    0
    Czyli kupno PS5 z dwoma padami, dwoma grami, abonamentem, i VR to wydatek prawie 8tyś zł...
    A takie tanie podobno te konsole...
    • avatar
     Prototype1982
     0
     Miało być tanio a ty cała moja wyplata ledwo starczy na ps vr2.he niezle
     • avatar
      maluszek88
      0
      Miesiąc pracy za google i miesiąc pracy za konsole. Za.komuny pół roku pracy za kompa. Zaczyna sie