Słuchawki

Jabra Evolve2 75 to słuchawki do pracy - w domu, w biurze i w drodze

przeczytasz w 2 min.

Jabra Evolve2 75 to duży krok naprzód względem poprzedniego modelu. Przykładowo redukcja hałasu z otoczenia jest skuteczniejsza o 26%, maksymalny czas rozmów między ładowaniami – dłuższy o 33%, a wysięgnik mikrofonu – krótszy o jedną trzecią.

Jabra Evolve2 75 – słuchawki do pracy hybrydowej

Słuchawki Jabra Evolve2 75 powstały z myślą o osobach preferujących (albo i nie, ale wykonujących) pracę w trybie hybrydowym. Krótko mówiąc: równie dobrze mają sprawdzać się podczas wykonywania obowiązków w biurze, jak i w domu, a także w przestrzeni publicznej. Stąd właśnie na przykład zaawansowany system redukcji hałasu (za który odpowiada nie tylko aktywna technologia Advanced ANC, ale też podwójna pianka), łączność bezprzewodowa, czas pracy sięgający 24 godzin od ładowania do ładowania czy (potwierdzona certyfikatami) kompatybilność z wszystkimi popularnymi platformami komunikacyjnymi. 

Słuchawki Jabra Evolve2 75 słuchawki

8 mikrofonów, 40-milimetrowe przetworniki i kodeki AAC sprawiają, że rozmowy głosowe po obu stronach cechują się wysoką jakością i odbywają się w komfortowych warunkach. W razie czego można nawet dopasować parametry do własnych preferencji, w aplikacjach Jabra Sound+ i Jabra Direct. Nie bez znaczenia jest też daleki zasięg działania – nawet do 30 metrów

Słuchawki Jabra Evolve2 75 konstrukcja

Wspomniane podwójne poduszki (w połączeniu z przeprojektowaną konstrukcją) nie tylko pozytywnie wpływają na redukcję hałasu, ale też poprawiają wentylację i zmniejszają nacisk na uszy. Warto jeszcze słowem choćby napomknąć o przycisku HearThrough, pozwalającym na usłyszenie tego, co dzieje się dookoła, bez konieczności zdejmowania słuchawek z głowy. 

Słuchawki Jabra Evolve2 75 wygląd

Jabra zapowiada przełom. Kiedy nastąpi?

„Dzięki połączeniu naszej przełomowej technologii podwójnej pianki, ulepszonego pałąka na głowę i rewolucyjnej komfortowej konstrukcji, Jabra Evolve2 75 zapewnia niesamowitą izolację akustyczną i wygodę dla wszechstronnych udoskonalonych doświadczeń dźwiękowych. Te słuchawki leżą na głowie równie świetnie jak brzmią” – skomentował Holger Reisinger z firmy Jabra. 

Słuchawki Jabra Evolve2 75 zadebiutują w sprzedaży 15 października, a ich cena wyniesie 329 euro

Źródło: Jabra, Studio111

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Aguśś
  -1
  Kiedyś miałam tego typu słuchawki, ale kompletnie się nie sprawdziły. Teraz kupiłam na polskiej stronie geekbuying douszne słuchawki, które w końcu nie wypadają mi z uszu. Dźwięk też jest okej.
  • avatar
   janek007
   0
   W pracy dostałem słuchawki Philipsa TAPH805, które mają bardzo dobrą redukcję szumów. Do pracy zdalnej nadają się idealnie.
   • avatar
    Adelar
    0
    Na wygląd całkiem fajne i do tego mikrofon na wysięgniku, ale przy tej cenie muszą być naprawdę rewelacyjne.