Gry

Jakie tryby może zaoferować multiplayer w Cyberpunk 2077?

przeczytasz w 1 min.

Cyberpunk 2077 to gra nastawiona na kampanię. Tak jest i jeszcze przez dłuższy czas tak będzie. Kiedyś się jednak zmieni.

Napady i Deathmatch mogą trafić do Cyberpunk 2077

Śledzący dość długie i nieco zawiłe losy Cyberpunk 2077 są zapewne zorientowani, iż twórcy obiecali rozbudować tę grę o zmagania wieloosobowe. Nie podawali konkretnych szczegółów czy terminów i zapewne jeszcze przez przynajmniej kilka miesięcy tego nie zrobią. Zaczynają pojawiać się jednak nieoficjalne doniesienia.

Redaktorzy portalu dsogaming zwracają uwagę na wzmianki, jakich można doszukać się w kodzie gry, a więc dość dobrym źródle informacji. Takie poszukiwania często okazują się później bardzo trafne i jeśli podobnie będzie także tym razem to już teraz poznaliśmy dwa tryby zmagań wieloosobowych w Cyberpunk 2077. Chodzi o Napady na wzór tych z GTA Online i klasyczny Deathmatch, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.

Gracie lub graliście w Cyberpunk 2077? Jak sądzicie, takie tryby dobrze by się tu sprawdziły?

Kiedy Cyberpunk 2077 dostanie multiplayer?

Trudno teraz przewidywać, kiedy Cyberpunk 2077 zostanie rozbudowany o zmagania wieloosobowe. Być może jest tak, że pracuje nad nimi oddzielny zespół, który nie został zwerbowany do zajmowania się poprawkami, których gra wciąż potrzebuje. Nawet jeśli, wciąż mówimy tu raczej o dość odległej przyszłości.

Swojego czasu przedstawiciele CD Projekt zapowiadali, iż multiplayer do Cyberpunk 2077 jest traktowany jak oddzielna gra AAA. Jednocześnie sugerowano, że wydanie go 2021 roku jest mało prawdopodobne. Biorąc pod uwagę opóźnienia premiery gry, a także późniejsze problemy można przypuszczać, że trzeba będzie poczekać przynajmniej do 2022 roku.

Źródło: dsogaming

Warto zobaczyć również:

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  fujiyama
  5
  Kto by tam grał w grę z 2020 roku. Jakiś staroć.
  • avatar
   webster58
   3
   Tryb zbugowany i może "capture the bug"
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Przykładowe tryby: Capture the Bug, Last Glitch etc.
    • avatar
     hovzi
     1
     single ledwo śmiga a ludzie już o multiku eh.
     • avatar
      Paciorkowiec
      0
      Nawet zbugowany, jeśli będzie multi, to biorę w ciemno - na to czekałem. Także w końcu będzie warto zakupić tę grę :) oczywiście w formie pudełka bo to będzie niezła pamiątka na pokolenia do przodu xD
      • avatar
       Kafaros11
       -3
       Sory ale jak SP leży i kwiczy, to ja niechce widzieć jak będzie MP wyglądał. To będzie tylko i wyłącznie gwóźdź do trumny. Wypuścili alphe, załatają za rok może dwa, a tylko człowiek z klapkami na oczach wierzy, że MP będzie przynajmniej grywalny. Oni jeszcze z MP styczności nie mieli, a tu SP tak spartolili, że głowa mała. MP raczej sobie odpuszczą, albo będzie bardziej zbugowany jak SP. Z motyką na księżyc. To się udać nie może.
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        zauważmy, że CP2077 jest bardzo świeżą grą, podczas gdy pozostali głównie grzeją a nawet palą stare kotlety.
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         czy ja dobrze widzę? w MM na PS4 cena gry to 200zł ?
         • avatar
          Mario2k
          0
          Wyjdzie multiplayer i day one cheat smartaimbot za 9 euro na miesiąc , to Ja podziękuję