Gry

W Cyberpunk 2077 jak w Polsce, są tory, ale brakuje pociągów

przeczytasz w 1 min.

Czy Cyberpunk 2077 byłby ciekawszy i lepszy gdyby do dyspozycji graczy oddano pociągi? Bo w to, że początkowo były one w planach nikt już nie wątpi.

Oto dowód, że w Cyberpunk 2077 miały pojawić się pociągi

Macie już swój ulubiony środek transportu w Night City? Pierwotnie zakładano, że dostępne będą tutaj nie tylko motocykle i samochody, ale też pociągi. Pojawiły się nawet w jednym z pierwszych zwiastunów, natomiast ostatecznie nie można z nich korzystać. Można za to znaleźć w Cyberpunk 2077 elementy, które pokazują, że twórcy mieli nie tylko plany, ale i częściowo je zrealizowali.

Graczom udaje się bowiem odnaleźć dedykowaną temu rodzajowi transportu infrastrukturę, w tym toru i częściowo ukończone stacje kolejowe. Jak już się jednak domyślacie (lub widzieliście sami) nie ma sensu czekanie na nich, bo pociąg nie nadjedzie. Jest wprawdzie możliwość krótkiej przejażdżki, ale wymaga wysiłku i dostania się na dach wagonu. Prezentuje to jeden z poniższych materiałów wideo.

Twórcy zrezygnowali z tego kilka miesięcy przed premierą

Zaskoczenie? Absolutnie nie. W sieci pojawia się ostatnio sporo doniesień dotyczących zawartości, z której twórcy rzekomo zrezygnowali w trakcie prac nad omawianą grą. Części z nich nawet ostatnio zaprzeczono, aczkolwiek tutaj wątpliwości nie ma. Jeszcze przed premierą gry oficjalnie potwierdzono, że względem pierwszych zapowiedzi nie pojawi się w niej kilka elementów. Wymieniano wtedy między innymi opcje modyfikacji pojazdów czy właśnie możliwość podróży pociągiem/metrem.

Bawicie się przy Cyberpunk 2077? Jak uważacie, dostęp do kolei i przemieszczania się pociągami dodałby grze kolorytu? A może liczycie, że pociągi pojawią się w przyszłym DLC?

Źródło: pcgamesn

Warto zobaczyć również:

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  szymcio30
  8
  Naprawdę nie wierze. Są samochody wiezdzajace w budynek i to samo dzieje się z wagonami pociągu. Kto to w ogóle testował?. Same ładne tekstury i lśniące efekty RT to dla mnie za mało. Gra momentami wciąga, ale jak widzę multum idiotycznych błędów to mi ręce opadają
  • avatar
   baro7
   2
   Jak widzę to multum błędów, to nie zawracam sobie nimi głowy tylko lecę lać fajansiarzy. Mnie wciągnęło bardziej niż Wiesiek. I wiecie co, jak tak widzę ile rzeczy wycięto, to mam wrażenie że to co dostaliśmy to dopiero preludium do tego co nadejdzie za rok czy dwa. Bo ze obecna gra to dopiero początek w Night City to chyba wszyscy się zgodzimy. Na razie dostaliśmy świetny framework do budowy rewelacyjnej gry, który i tak wciąga. Jak przejażdżka transporterem z Panam
   • avatar
    NasHee
    1
    Dodanie, pociągów, modyfikacji pojazdów, czy biegania po ścianach w darmowych DLC byłoby świetnym sposobem żeby uciszyć wszystkich narzekających na "miało być a nima".
    • avatar
     Andrettoni
     1
     Chcieli to wcisnąć na konsole poprzedniej generacji to wszystko poobcinali.
     • avatar
      Blejd
      1
      Gra ma masę błędów to fakt , ale gra się świetnie :) co do przemieszczania się to wole używać jakiś motorków albo double jumpa szybko i bez problemów :)
      • avatar
       MarcinNS
       -1
       Chcieli usunąć bugi więc wywalili pociągi itp ;) Btw dajcie już spokój z tym CyberBugiem.
       • avatar
        Tal-Rash
        -2
        Ta gra to pokraka jest... Ja swoją wersję na PC zwróciłem. Dzięki. Syf.
        • avatar
         keniak75
         -8
         Mój Boże jeszcze nie tak dawno gestaPOwcy likwidowali kolej całkowicie i była cisza tych kurewskich pismaków
         • avatar
          Shiriu89
          0
          Po 100h w Night City mogę powiedzieć że Bugów jest tyle że można obdarować kilka innych tytułów ale... i tak nie mogę się oderwać.