Smartfony

LG przygotowało najbardziej oryginalnego smartfona ostatnich lat

przeczytasz w 1 min.

Nieoficjalne doniesienia o LG Wing wkrótce powinny znaleźć potwierdzenie. Producent rozpoczyna przedsięwzięcie Explorer Project, w ramach którego lada dzień zaprezentuje oryginalnego smartfona.

Explorer Project, czyli nowy pomysł LG na smartfony

Wszystkie karty związane z Explorer Project mają zostać odkryte 14 września. Tego dnia producent przeprowadzi transmisję online, za pośrednictwem której omówi swoje nowości. Już teraz wiemy jednak, że Explorer Project to określenie, które należy odnosić i do inicjatywy i do kategorii smartfonów, które wedle zapowiedzi będą wyróżniały się oryginalnością i niespotykanymi wcześniej możliwościami użytkowania.

Już ujawniono, że LG współpracuje tutaj między innymi z Rave, Ficto, Tubi, NAVER oraz Qualcomm. Nie ma zatem wątpliwości co do tego, jakiej firmy procesory zostaną wykorzystane. Jednocześnie wraz z Explorer Project rozwijana będzie seria Universal Line, w której znajdą się bardziej standardowe propozycje, takie jak LG Velvet.

LG Wing, czyli smartfon z nietypowo rozkładanym ekranem

Wszystko wskazuje na to, że pierwszym smartfonem reprezentującym nową linię produktów koreańskiego producenta będzie model, który już od pewnego czasu pojawia się w nieoficjalnych doniesieniach. Jest określany jako LG Wing i chociaż sama nazwa może być ostatecznie inna, raczej nie zmieni się sama konstrukcja. A to właśnie ona będzie tu najistotniejsza.

Android Authority opublikowało nie tak dawno dwa materiały wideo, które przybliżają pomysł LG. Nie da się zaprzeczyć, że jest on bardzo oryginalny. Czy praktyczny? Tego nie sposób ocenić na podstawie kilkudziesięciosekundowego materiału wideo. Z pewnością trzeba nastawiać się na dwa ekrany, które będą miały różną wielkość. Najbardziej zaskakuje jednak to, jaki kształt smartfon przybiera po rozłożeniu.

Źródło: LG, Android Authority

Warto zobaczyć również:

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  Najgorsza prezentacja tego roku
  • avatar
   Bywalec2
   5
   Już widzę tłumy kupujące ten badziew.
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    krzyżyk? ale czad!
    reklama z ogromną ilością oceanicznej wody? zaliczona norma IP68 ? a w gwarancji mamy wykluczenie "urządzenie nie jest przeznaczone do pracy z wodą i w środowisku zapylonym" ? my już to znamy. kiedyś tak nas Apple robiło w trąbę, a na YT jest trochę materiałów, jak to "wodoodporny" ajfon gaśnie natychmiast po zanurzeniu w ..... talerzu z wodą. dostali za to karę od UOKiK, szkoda że tak symboliczną.

    pewnie jedynie garstka wie, że producenci zalepiają smartfony, aby:
    1. nie dało się ot tak po prostu wymienić baterii na nową, aby smartfon trafił na śmietnik
    2. pseudo 'wodoodporność' jest po to, aby za zaklejoną baterię w urządzeniu nie musieli płacić dodatkowej opłaty recyclingowej, bo zaklejony i niewodoodporny podlega takiej opłacie wg. norm UE.

    nie tędy droga. dziwactwa nie chwycą. za to chwycą smartfony z dobrze wyważonymi parametrami do ceny na pewno zdobędą rynek.

    aha. i oczywiście wszyscy producenci dziadują i blokują romy, a potem się wypinają na aktualizacje. nie dostarczają ani sterowników, ani specyfikacji podzespołów, aby ludzie robiący custom romy przypadkiem nie zrobili świetnie działającego romu. po prostu chce się Ż jak się widzi takie podejście, które daje się skasować jedynie ustawą.
    • avatar
     develoop
     1
     Księża i biskupi będą wniebowzięci...
     • avatar
      DanyGee
      1
      Odpłynęli...
      • avatar
       Silver
       0
       Wolę to niż składane telefony typu fold. W historii Nokia miała podobnego typu obracane telefony. Do przeglądania internetu czy pisania jest to praktyczne. Poczałkowo może przeszkadzać fakt, że zwykle wersje aplikacji na smartfony są w pionie.
       Druga sprawa - przydałby się jednak mniejszy taki smartfon wówczas zaleta tego drugiego ekranu będzie bardziej podkreślać praktyczność.
       • avatar
        Yamaraj6
        0
        ale szajs
        • avatar
         matikiller
         0
         Wszyscy narzekają, a mi tam się podoba. Na pewno go nie kupię, bo zgaduję, że cena będzie zaporowa, ale też nie rozumiem tego hejtu. Jak komuś się nie podoba, to niech nie kupuje. Aktualnie na rynku smartfonów, jest aż przesyt identycznymi produktami, bez krzty innowacji. Niech takie osoby sobie kupią najbardziej standardowy telefon i nie narzekają, że istnieje coś więcej, ponad to, co oni potrzebują.