Ultrabooki

Z ostatniej chwili: dziś nowe produkty od Apple. Spodziewamy się MacBooka Air z M2

przeczytasz w 1 min.

Już dziś o godzinie 19:00 rozpocznie się tegoroczna konferencja WWDC. Firma Apple niespodziewanie zamknęła swój sklep internetowy, co może zwiastować pojawienie się nowych produktów. Dużo mówi się o MacBooku Air z układem M2.

MacBook Air M2 - kiedy premiera?

Dotychczasowe doniesienia wskazują, że być może już dziś pojawi się MacBook Air z układem M2. Co prawda, nie często zdarza się, że firma Apple prezentuje nowe urządzenia podczas konferencji WWDC, ale nie byłoby to ewenementem.

Świadczyć może o tym zamknięcie sklepu internetowego Apple Store. Zamiast stron poszczególnych produktów obecnie wyświetla się informacja „Idzie nowe. Wprowadzamy aktualizacje do Apple Store. Zajrzyj po obejrzeniu konferencji na apple.com albo w apce Apple TV”.

Najbardziej prawdopodobne jest, że będzie to nowy MacBook Air. Poza kolejnym układem ARM, komputer ten ma charakteryzować się zupełnie odmienionym wzornictwem.

A może Mac mini tower?

Warto dodać, że w ciągu dwóch ostatnich dni w internetowym sklepie amerykańskiej firmy B&H, autoryzowanego sprzedawcy produktów firmy Apple, utworzone zostały strony dedykowane dla zupełnie nowych komputerów Mac:

 • Mac mini z układem M2,
 • Mac mini tower (być może to nowy model Maca Pro),
 • 14-calowy MacBook Air z układem M2,
 • 13-calowy MacBook Pro z układem M2.

Warto jednak dodać, że tego typu informacje pochodzące od autoryzowanych sprzedawców Apple nie powinny być uznawane za wiążące. Firma nie udziela informacji swoim partnerom na temat  nowych urządzeń przed ich oficjalną premierą.

Plotki o nowych modelach komputerów zdementował dzisiaj przedstawiciel B&H.

Źródło: 9To5Mac

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -2
  szkoda że takie procki tylko w makówkach. z drugiej strony, dobrze by było aby x86 nie zostało zastąpione przez arm (obydwa są własnościowe), lecz przez RiscV.