Gry

Obszerne fragmenty rozgrywki z Forza Horizon 4

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
13 komentarzy Dyskutuj z nami

Ekipa Playground Games bardzo chętnie dzieli się z graczami materiałami prezentującymi rozgrywkę z Forza Horizon 4. Trzeba przyznać, że ta zapowiada się naprawdę dobrze.

Zaczyna przybywać materiałów promujących Forza Horizon 4. Jakby tego było mało, w przypadku tego tytułu mówimy o bardzo obszernych materiałach, na których obejrzenie potrzeba dłuższych chwil. Tym razem aż godzinę.

Playground Games obiecuje dopracować grę w każdym detalu. Fani serii otrzymać mają wszystko co najbardziej lubią, ale nie zabraknie też nowości. Jedną z najistotniejszych będą zmieniające się pory roku. Mają przynieść one nie tylko zmienioną otoczkę wyścigów, ale realnie przekładać się na zmagania.

Nie tak dawno zaprezentowano materiał skupiający się na lecie. Najnowszy prezentuje natomiast zabawę podczas jesieni. Jak już zostało wspomniane, filmik trwa aż godzinę.


Przypominamy, że Forza Horizon 4 zadebiutuje 2 października tego roku. Gra dostępna będzie na Xbox One i PC z Windows 10.

Źródło: Turn10Studios

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  piotreeeek
  Zapowiada sie kolejny graficzny killer w natywnym 4K i HDR. A na PS4Pro w natywnym 4k to chyba nadal tylko Mantis Burn Racing :D
  4
 • avatar
  Konto usunięte
  Zaraz to wjedzie miłośnik drzew w wyścigach i napisze nam że drzewa w forza horizon 4 są gorsze niż te w GTS!
  4
 • avatar
  Konto usunięte
  @PSEkskluzyw jak na razie to Playstation 4 pokazało jak się łamie i piraci konsole nowej generacji i w tej dziedzinie jest niekwestionowanym królem i koniec kropka!A reszta to Farmazony zmyślone przez ciebie czy ci się to podoba czy nie.
  4
 • avatar
  Dragonik
  Uważaj bo zaraz przyjdą obrońcy i będą walić obrazkami z horizona gdzie trawa się doczytuje.
  1
 • avatar
  PSEkskluzyw
  GT Sport w oprawie rozjeżdża i to ze zwykłej PS4 w 1080p. Z czym do ludzi ślepaki.

  Lolki pokażcie w końcu tak dobrze wyglądające gry jak God of War Horizon ZD GTS U4 The Order itd... na tych waszych ułomnych maszynkach pc i xkupkach

  -9