Filmy / seriale / VOD

Zobacz ostateczny trailer The Tomorrow War

przeczytasz w 1 min.

Jeżeli czekacie na najnowszy film od Amazon Prime, to właśnie pojawił się ostateczny zwiastun produkcji The Total War. Nie możesz tego przegapić!

Amazon opublikował ostateczny zwiastun The Tomorrow War z Chrisem Prattem w roli głównej

Ekranizacja prezentuje dużo akcji i sci-fi, ale ostatni zwiastun skupia się również na relacjach rodziny i przyjaciół, zanim sama Wojna stanie wszystkim na drodze. Ostateczny zwiastun pokazuje sporo obcych istot i potworów, które charakteryzują się nadprzyrodzoną szybkością. Z pewnością nie łatwo będzie pokonać takich wrogów. Pomóc mogą jedynie żołnierze z przeszłości. Wśród zwerbowanych jest Dan Forester, zdeterminowany, by ocalić świat dla swojej córki. Dan połączy siły z genialnym naukowcem i swoim ojcem, w desperackiej misji napisania na nowo losów planety. Film będzie można obejrzeć na platformie Amazon Prime Video w piątek, 2 lipca. Zobaczcie ostateczny zwiastun The Tomorrow War poniżej:

Paramount sprzedał film dla Amazon Prime Video

The Tomorrow War będzie pierwszym filmem live-action, w reżyserii Chrisa McKaya (The Lego Batman Movie). Jak sam zapowiada, nie znaczy to, że nie poleje się krew. Za scenariuszem stoi Zach Dean. W obsadzie filmu zobaczymy również Yvonne Strahovski, Betty Gilpin, Sam Richardson, Edwin Hodge, Jasmine Mathews, Ryan Kiera Armstrong, Mary Lynn Rajskub, Theo Von i Keith Powers.

Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GamesRadar+

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  7
  Hmm czyli Chris Pratt walczy w przyszlosci wraz ze swoją córką z przyszłosci o to by jego córka z przeszłosci miała gdzie żyć w przyszłosci ;)

  Skoro te stworki zjadają ludzi w przyszlosci bo są dla nich pożywieniem to nie lepiej ludzi z przyszłosci, przeniesc do przeszłosci i poczekac az wyzdychaja a potem ludzi z przyszłosci którzy sa w przeszłosci przeniesc do przyszłosci ale 10lat pozniej jak juz wszystko wyzdycha? :)
  • avatar
   ibizpl
   1
   kitamo, You made my day!!!
   • avatar
    pawluto
    1
    Wreszcie jakieś mocne S/F - To nie ten aktor grał w znakomitym S/F Pasażerowie ???