Gry

Diablo 4 w Game Pass. Premiera w blasku ray tracingu

przeczytasz w 1 min.

Diablo 4 wkracza do usługi Game Pass uzbrojone w ray tracing i nie tylko. Jak wobec tego wygląda kwestie Battle.net? Najwyższy czas uporządkować wiedzę niezależnie od tego, czy chcemy grać na PC, czy na konsoli Xbox.

Znowu jest głośno o Diablo 4. Nowości jest tyle, że warto uporządkować wiedzę. Nie tylko Game Pass. Zbliżająca się premiera to istotna rzecz, ale w tle pojawia się aktualizacja Diablo 4 oraz nowe opcje graficzne. A skoro o opcjach graficznych mowa, to dobrze jest sprawdzić, jaki PC do Diablo 4 będzie najlepszy. No i przy okazji sprawdzić cenę Xbox Game Pass Core.

Premiera Diablo 4 w Game Pass - co z Battle.net?

Stało się to, co intuicyjnie wyczuwała branża. Diablo 4 niespełna rok po premierze oficjalnie trafia do usługi Game Pass. Chcąc grać w Diablo 4 w abonamencie na PC, nie ominie nas instalacja Battle.net. Oto jakie kroki należy podjąć:

 • Uruchamiamy Xbox App na PC, logujemy się przy użyciu konta Microsoft powiązanego z członkostwem Game Pass. Szukamy w Diablo 4 i instalujemy.
 • Następnie czeka nas instalacja Battle.net ( opcja “Zainstaluj Battle.net”). Oczywiście ta instalacja nie dotyczy użytkowników, którzy już ją mają.
 • W kolejnym kroku łączymy konto Battle.net z kontem Microsoft. Jeśli konta Battle.net nie mamy, to należy je rzecz jasna utworzyć. Teraz pozostaje dokończyć instalację Diablo 4 i przystąpić do rozgrywki.

Diablo 4 i śledzenie płomieni, znaczy się promieni

Diablo 4 staje się grą piękniejszą dzięki aktualizacji 1.3.5. Ray tracing w Diablo 4 staje się faktem, a to oznacza, że w toku rozgrywki pojawią się bardziej realistyczne cienie i odbicia, co przełoży się na immersję. Zaktualizowano również cienie kontaktowe i od teraz są rzucane przez więcej postaci.

Warto w tym miejscu dodać, że do 2 kwietnia do godziny 19:00 możemy zdobywać więcej doświadczenia w Diablo 4 dzięki powrotowi wydarzenia Błogosławieństwo Matki.

Źródło: Blizzard, zdjęcie otwarcia: YouTube, Blizzard

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mrocznysedes
  3
  Och, nareszcie. Paskudna grafika to było to na co głównie narzekali gracze D4. Bo reszta jest idealna. XD
  • avatar
   olveno
   0
   Gdy zacząłem w to grać, pomyślałem, że wtopiłem 3 stówki. Gdy walcząc ze znudzeniem w końcu zaciukałem Lilith, byłem pewien, że frajersko wtopiłem te pieniądze. Gra równie pasjonująca, jak rozwijająca się rolka srajtaśmy.
   • avatar
    Batyra
    -1
    Nie miałem czasu jeszcze pograć i chyba dobrze w takim razie... poprawili trochę i dodali RT... od razu będzie ładniej jak będę pierwszy raz przechodził...
    • avatar
     WyborcaPatriota
     -10
     IDZ NA WYBORY I KONIECZNIE GŁOSUJ NA PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ.
     • avatar
      J.B FIN
      0
      RT dotyczy tylko swiatel I reflection. Gra Nadal jest Rasterem.
      • avatar
       madnessmilo
       0
       Nie ma to jak Last Epoch.