• benchmark.pl
 • Gry
 • Enigmatyczna struktura obcych na orbicie Ziemi zapowiada się... całkiem dobrze
Gry

Enigmatyczna struktura obcych na orbicie Ziemi zapowiada się... całkiem dobrze

przeczytasz w 2 min.

Obcy zagrażający Ziemi, tajemnicza planeta i bohaterka próbująca przetrwać wbrew nieprzyjaznym okolicznościom. To właśnie Scars Above w największym skrócie.

Scars Above, przygodowa gra akacji w klimatach sci-fi

Wprawdzie z zapowiedzią Scars Above mieliśmy do czynienia już jakiś czas temu, ale trudno określać ten tytuł mianem gorączkowo promowanego. Na takiej imprezie jak targi Gamescom 2022 wypadało jednak coś pokazać i Mad Head Games oraz Prime Matter faktycznie przygotowało materiał przypominający szerszej publiczności o wspominanym tytule.

Wedle oficjalnego opisu, Scars Above to przygodówka akcji przedstawiająca zmagania z perspektywy trzeciej osoby. Ma cechować się sporym poziomem trudności oraz zawiłą historią. Czy interesującą?

Przekonamy się, ale skoro o niej mowa, w wizji twórców na ziemskiej orbicie pojawia się enigmatyczna struktura obcych. Zespół naukowców i inżynierów zostaje wysłany w celu zbadania zjawiska, ale misja szybko się komplikuje. Grupa śmiałków zostaje powiem przeniesiona na tajemniczą planetę spoza układu słonecznego. Główną bohaterką jest dr Kate Ward, która z pomocą gracza będzie musiała poradzić sobie w nieprzyjaznym środowisku. Pojawiające się potwory mają cechować się nie tylko odmiennym wyglądem, ale też innymi sposobami ataków, co zrodzi konieczność dostosowania odpowiedniej strategi walki. Jak na naukowca przystało, bohaterka będzie starała się też zebrać jak najwięcej informacji z nowego miejsca.

Scars Above zwiastun z Gamescom 2022

Kiedy premiera Scars Above?

Podobają Wam się powyższe informacje i zwiastun? Zła wiadomość jest taka, że nie ujawniono daty premiery. Dobra, że mimo tego nie powinniśmy długo czekać na pojawienie się Scars Above. Dopisek „coming soon” na zakończenie powyższego materiału wideo wydaje się dość wymowny, ale obstawiamy kilka miesięcy, a nie tygodni. Wypada nastawiać się chyba na początek 2023 roku.

Jeśli chodzi o platformy docelowe, Mad Head Games zaplanowało wersje na PC oraz konsole PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S, a także PlayStation 4.

Źródło: Prime Matter, PLAION

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  pewnie kolejna produkcja 250zł+
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   pewnie kolejna produkcja 250zł+

   co za serwis :( fatalna obsługa 'dodaj' i się robią duplikaty.