Gry

Sifu, czyli klimatyczne spuszczanie manta

przeczytasz w 1 min.

Sony pochwaliło się w nocy nowościami zmierzającymi na jej aktualną konsolę. Sifu nie jest może najgłośniejszą grą na PlayStation 5, ale na pewno jest jedną z najbardziej intrygujących.

Sifu: chodzona bijatyka z wyjątkowym klimatem

Najnowsza gra twórców Absolvera, czyli studia Sloclap, nosi tytuł Sifu i daje nam okazję, by przejąć kontrolę nad żądnym zemsty specem od kung fu. Obserwując wydarzenia zza jego pleców, będziemy przemierzać świat i obijać (nie tylko) mordy tych, którzy mieli coś wspólnego z morderstwem jego rodziny. Przyciąga brutalną rozgrywką, fabułą obejmującą wiele lat, klimatyczną oprawą i faktem, że lokalizacje są częściowo podatne na destrukcję. 

Firma Sony udostępniła świeżutki zwiastun tej produkcji, wraz z fragmentami rozgrywki. Wygląda to naprawdę dobrze, ale klip informuje nas też niestety o tym, że premiery nie doczekamy się jednak w tym roku. Sifu zadebiutuje dopiero w 2022 roku, a dostępny będzie na konsolach PlayStation 5 i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. A to już wspomniane wideo… 

Zobacz najnowszy gameplay trailer Sifu: 

I co o tym myślisz? Widzisz w Sifu produkcję dla siebie czy raczej nie dasz jej szansy? Ja liczę na powtórkę z rozgrywki – Absolver też był początkowo postrzegany tylko jako ciekawostka, a ostatecznie okazał się kawałem mocnego tytułu. 

Źródło: PlayStation, informacja własna

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    kitamo
    0
    wyglada fajnie, ciekawe jak faktyczny gameplay bedzie wygladał.