Oprogramowanie

Spotify za darmo na 4 miesiące. Jak skorzystać z oferty?

przeczytasz w 1 min.

Spotify jest już w Polsce 10 lat. Z tego powodu platforma ogłosiła promocję, w ramach której można zgarnąć nawet 4 miesiące abonamentu za darmo. Dla kogo jest skierowana ta oferta?

Aż 4 miesiące Spotify Premium za darmo – taką promocję przygotował popularny muzyczny serwis streamingowy w ramach swojego dziesięciolecia funkcjonowania w Polsce. Kto może skorzystać z oferty specjalnej? Okazuje się, że wystarczy spełnić tylko jeden warunek, aby móc cieszyć się wygodnym słuchaniem muzyki.

Spotify 10 lat

Spotify za darmo przez 4 miesiące

Usługa Spotify Premium pozwala słuchaczom korzystać z szeregu dodatkowych funkcjonalności, m.in.: pomijanie utworów bez limitu, brak reklam pomiędzy piosenkami, pobieranie treści do pamięci urządzenia i odtwarzanie ich offline. Tym – oraz kilkoma miesiącami za darmo – platforma zamierza przyciągnąć do siebie nowych użytkowników.

Jakie zatem trzeba spełnić wymagania, aby przez 4 miesiące nie płacić za Spotify Premium? Wystarczy, że zainteresowany użytkownik nigdy wcześniej nie korzystał z abonamentu. Ofertą objęte są wszystkie cztery plany abonamentowe:

 • Individual – 4 miesiące za darmo, następnie 19,99 zł miesięcznie;
 • Duo – 1 miesiąc za darmo, następnie 24,99 zł miesięcznie (2 konta Premium dla dwóch osób mieszkających pod tym samym adresem);
 • Family – 1 miesiąc za darmo, następnie 29,99 zł miesięcznie (6 kont Premium dla rodziny mieszkającej pod jednym adresem);
 • Student – 1 miesiąc za darmo, następnie 9,99 zł miesięcznie (dla studentów).

Spotify plany

Oferta trwa do 10 marca 2023 (do końca dnia), a najdłuższy okres bez opłat dotyczy planu Individual (przeznaczonego dla 1 użytkownika). W jego przypadku można liczyć na 4 miesiące abonamentu za 0 zł, natomiast w przypadku pozostałych ofert jest to 1 miesiąc darmowego okresu, a z subskrypcji można zrezygnować w każdym momencie.

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  piterk2006
  4
  Jeden prosty warunek - nie mieć konta :)
  • avatar
   pAwEx
   3
   Jeżeli trzeba podpinać kartę płatnicza to sory ale odpada.
   • avatar
    antytalent
    3
    Jakie zatem trzeba spełnić wymagania, aby przez 4 miesiące nie płacić za Spotify Premium? Wystarczy, że zainteresowany użytkownik nigdy wcześniej nie korzystał z abonamentu. Ofertą objęte są wszystkie cztery plany abonamentowe:" a na końcu się okazuje że wcale nie, bo tylko jeden plan jest objęty promocją na 4 miesiące. Po pijanemu piszesz te artykuły czy co?
    • avatar
     Johnyfin
     1
     Autor nie wspomnial o podpieciu karty kredytowej ..nie skorzystam.
     • avatar
      Kasuja Wpisy Automatem
      0
      @Norbert gapa jesteś. aby z tego skorzystać trzeba jeszcze wbić kredytówkę.

      a co do tych zalet, pomijanie, przewijanie i tak dalej. chłopie, teraz jest tyle gigabajtów w byle smartfonie, że można nosić całą swoją bibliotekę. bez reklam, bez sieci, offline. święty spokój :) i ja tak robię.

      a jak się w smartfona wsadzi jeszcze kartę microSD 256GB, to słuchania że hej.
      ściągnięcie z sieci utworu to w tej chwili żaden problem. dosłownie żaden.

      tak wiem, lepiej aby paczkę ktoś przygotował za ciebie, i właśnie za to się płaci w serwisach streamingowych.
      • avatar
       patryk1011
       0
       Właśnie 2 tygodnie temu zrezygnowałem ze spotify i przeniosłem abonament na youtube premium! Ogromna biblioteka, brak reklam, co prawda trochę więcej transferu idzie ale uważam że na plus jest Youtube