Gry komputerowe

Najpierw na Marsa wysyłał Epic Games Store, teraz robi to Steam

przeczytasz w 1 min.

Była już niejedna okazja do zgarnięcia Surviving Mars za darmo. Właśnie pojawiła się kolejna i możliwe, że niektórzy zdecydują się skorzystać właśnie teraz.

Surviving Mars w promocji na Steam

Tylko w tym roku Surviving Mars w wersji PC można było zdobyć w promocjach na Epic Games Store oraz Humble Bundle, w tym drugim przypadku nawet w wydaniu Deluxe Edition. Na tym nie koniec, bo gra została udostępniona na platformie Steam. Ta cieszy się dużą popularnością, część graczy wciąż nie jest przekonana do konkurencji rozwijanej przez Epic, a więc możliwe, że zainteresuje się Surviving Mars właśnie teraz.

Trzeba się jednak pośpieszyć, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo. Trwa tylko 24 godziny, do jutra do godziny 19:00 naszego czasu.

Symulator kolonizacji i to całkiem udany

Tutaj oferowane jest podstawowe wydanie, wspomniane Deluxe Edition do 13 września można natomiast kupić na Steam o 75% taniej (za 35,74 złotych).

Jeśli jest ktoś słyszący o omawianej produkcji pierwszy raz, to wypada ją jeszcze krótko przedstawić. Surviving Mars przygotowało studio Haemimont Games, a wydało Paradox Interactive. Premiera miała miejsce w marcu 2018 roku, a więc nie mówimy o bardzo wiekowym tytule. To jeden z elementów wartych podkreślenia przy okazji takiej promocji. Drugim jest całkiem dobre przyjęcie gry, średnia ocen z recenzji sięgnęła 76% (za metacritic). Zadaniem gracza jest tu podbicie Czerwonej Planety, można określić tę grę mianem symulatora zarządzania miastem w realiach science fiction.

Źródło: Steam, Paradox Interactive

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dexterr
  1
  Widać że gra powiela nieprawdziwe schematy. Z uwagi na brak pola magnetycznego promieniowanie kosmiczne by wytłukło wszytko pod takimi kopułami. Zycie na Marsie to tylko pod ziemią.
  • avatar
   xxx.514
   0
   Spoko gra, a mody polepszają różnorodność rozgrywki; szkoda tylko, że na początkach kolonii cyfrowi koloniści potrafią popaść w nostalgię i zamiast prężnie rozwijających się społeczności dostaje się taką polszę, gdzie nikt nie pracuje, ale każdy by tylko leżał i wrzeszczał "dej".