Filmy / seriale / VOD

Widać ten wielki budżet? Nowy zwiastun The Lord of the Rings: The Rings of Power

przeczytasz w 1 min.

Serial The Lord of the Rings: The Rings of Power ma rozświetlić ofertę Prime Video. Wkrótce zapoznamy się z pełną opowieścią, dziś można rzucić okiem na nowy, chyba całkiem niezły zwiastun.

Amazon rozkręca się z promowaniem serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy

Dość długi czas The Lord of the Rings: The Rings of Power (w polskiej wersji Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy) nie był promowany materiałami wideo, ale teraz szybko ich przybywa. Nie dalej jak kilka dni temu został opublikowany pierwszy pełny zwiastun tego serialu, a dziś można zapoznać się z kolejnym. Najdroższy serial w historii z budżetem około 465 mln dolarów pojawił się na tegorocznym San Diego Comic-Con.

I oczywiście nie jest wskazane wyciąganie daleko idących wniosków i ocenianie całości, ale już o samym zwiastunie można co nieco powiedzieć. Widowiskowy? Dobrze wprowadzający w klimat Drugiego Wieku Śródziemia, z jakim będziemy mieli do czynienia (fabuła przedstawi wydarzenia na tysiące lat przed Hobbitem oraz Władcą Pierścieni)? A może przeciwnie, zamiast zaostrzać apetyty zniechęca Was do czekania na premierę?

The Lord of the Rings: The Rings of Power - zwiastun z San Diego Comic-Con

Kiedy premiera The Lord of the Rings: The Rings of Power?

Wyczekujący premiery omawianego serialu zapewne dobrze wiedzą, że odbędzie się ona już wkrótce. A jeśli ktoś jeszcze tego nie odnotował, to mowa o 2 września. Pierwszy sezon będzie składał się z 8 odcinków. Tylko czy aż? Raczej to drugie, bo wedle nieoficjalnych doniesień będą one naprawdę długie.

Źródło: Amazon Prime Video Polska

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  taki jeden
  8
  Znowu baby "żondzom", poprawność polityczna aż zionie. Czarne elfy, ulane królowe, zwolniony gościu który miał czuwać nad spójnością z książką. Co może pójść nie tak?
  • avatar
   SerwusX
   2
   Szkoda, że (za) duża część budżetu prawdopodobnie poszła na CGI.
   • avatar
    JankikiSzopen
    -4
    Nazywam się Jan Szopen. Jestem światowej sławy ekspertem rynku kryptowalut, wielkim autorytetem ale także influencerem.
    Ukończyłem Uniwersytet Jagieloński n wydziale ekonomi uzyskując tytuł profesora ekonomi!
    Byłem przez 5 lat profesorem terz ma Iniwersytecie Jagielonskim. Jednak powiedziałem pewnego dnia dość! Nie będę harował za psie pieniądze jakie płacił mnie uniwersytet!
    Postanowiłem zostać ekspertem kryprowalut. W ciągi dwóch lat zarobiłem 50 milionów$ stając się jednym z najbogatszych ludzi s Polsce!
    Wybudowałem sobie wielka wille z czterema basenami, kupiłem se cztery elektryczne Tesle, spotykam się z innymi milionerami politykami, celebrytami, jednym słowem z cała śmietanka towarzyska z całego świata! Ostatnio nawet w Los Angeles jadłem lancz z Warenem Bufetem tez wielki inwestorem i multi milionerem!
    W dodatku sypiam z pięknymi kobietami z całego świata!!’
    Jesli Tybrze chesz być multimionedwm to mam dla ciebie świetna wiadomość!
    Zainstaluj aplikacje Crypto com i skorzystaj z mojego kodu polecajacego. A dostaniesz 25$ w kryptowalucie cro! Zacznij handlowac kryptowalutami na giełdach a za niedługo pierwsze miliony bed władać na twoje konto tak jak mi! Oto mój kod.
    jjey2xxs9c