Gry

Ubisoft zdradził datę Ubisoft Forward. To ważna data

przeczytasz w 1 min.

Ubisoft rozwija obecnie kilka bardzo interesujących gier, ale okazuje się wyjątkowo oszczędny w kwestii dzielenia się z graczami informacjami na ich temat. Jeszcze przez chwilę się to raczej nie zmieni.

Ubisoft Forward zaplanowane na lipiec

Pandemia koronawirusa sprawiła, że odwołane zostały wszelkie imprezy masowe, także te dedykowane graczom. A to właśnie na nich większość producentów i wydawców chwaliła się przygotowywanymi grami. W konsekwencji możemy spodziewać się szeregu wydarzeń online, w tym właśnie Ubisoft Forward.

Ujawniona dziś data pokazuje, że trzeba uzbroić się w sporą dawkę cierpliwości. Ubisoft Forward zaplanowano bowiem na 12 lipca.

Jakie gry zaprezentuje Ubisoft?

Tradycyjnie przy tego typu zapowiedzi nie ujawniono listy gier, które będą prezentowane. Potencjał Ubisoft Forward wydaje się jednak bardzo duży. Mowa przecież o producencie, który obecnie pracuje nad takimi grami jak Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs Legion, Gods and Monsters i Rainbow Six Quarantine.

Niektóre źródła sugerują, że to właśnie podczas Ubisoft Forward pojawi się oficjalna zapowiedź nowej części serii Far Cry. I tutaj aby zaostrzyć apetyty można dodać, że pojawiają się plotki, wedle których miałby zawitać do niej Vaas (Far Cry 3). A nie brakuje głosów, że to najciekawszy czarny charakter całej serii.

Na które z gier przygotowywanych przez Ubisoft czekacie?

Źródło: @Ubisoft

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    xxx.514
    0
    Rainbow Six Quarantine - czyżby Ubisoft wiedział coś, o czym jeszcze reszta ludzkości nie wie?