• benchmark.pl
 • Gry
 • Wargaming: zunifikowany system kont premuim dla wszystkich gier firmy
Gry

Wargaming: zunifikowany system kont premuim dla wszystkich gier firmy

przeczytasz w 1 min.

Firma Wargaming postanowiła zsynchronizować system kont premium we wszystkich swoich produkcjach.

Zunifikowane konta premium Wargaming

Wargaming cały czas się rozwija. Świetnym dowodem na to jest produkcja mobilnej odsłony jednej z najpopularniejszych gier MMO w dzisiejszych czasach - World of Tanks, o której pisaliśmy jakiś czas temu. Kolejnym ambitnym krokiem, który ma zwrócić na siebie uwagę graczy, jest wprowadzenie zunifikowanego systemu kont premium - poinformował niedawno Wargaming.

Obecnie posiadanie tzw. zunifikowanego konta premium w grze World of Tanks wiąże się ze zwiększonymi wpływami doświadczenia i kredytów po bitwie.

Jednak już niedługo konto premium dostarczy graczom więcej korzyści. Stanie się tak, ponieważ konto zostanie rozszerzone do wszystkich tytułów Wargaming.

Co to oznacza? Jeśli gracz postanowi kupić konto premium np. w World of Tanks,automatycznie uaktywni się ono w World of Warplanes, World of Warships i w każdej innej grze stworzonej przez Wargaming.

Zunifikowane konto premium oficjalnie zadebiutuje podczas jednej z faz otwartych beta testów World of Warplanes. Wtedy gracze dostaną darmowe żetony, za które będzie można zakupić rzeczone konto. Żetony będą służyć jako substytut złota podczas trwania fazy otwartych beta testów w World of Warplanes.

“Zunifikowane konto to następny krok do osiągnięcia wyznaczonego celu, jakim jest pełne połączenie naszych tytułów w jeden kompletny ekosystem, “ powiedział Andrei Yarantsau, wiceprezes ds. operacji globalnych w Wargaming. „Dając graczom możliwość przeniesienia korzyści płynącego z jednego konta na wszystkie tytuły, myślę, że jest to coś o ogromnej wartości dla nich i rozszerzy przyjemność z zabawy, bez względu na tytuł, w który grają. Opracowaliśmy unikatowe podejście do koncepcji Free-to-play i będziemy dostarczać naszym graczom usług na najwyższym poziomie“– dodaje Andrei.

Poniżej prezentujemy filmik, w którym twórcy osobiście omawiają wspomniane nowości.


 

Źródło: Wargaming, inf. prasowa

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  3
  Czyżby brakowało graczy w innych tytułach niż WoT ? Dzięki temu gracz premium WoT będzie miał korzyści w pozostałych grach, więc być może spróbuje w nich swoich sił.

  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Nie ma jak napisać kolejny artykuł o niczym i na siłę reklamować grę.
   Ale już za rogiem E3 i prezentacja okrętów - to nic, że część z nich nie opuściła desek konstrukcyjnych, zabawa na niskiech tierach może być nawet ciekawa.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Zamiast pajacować wzięliby się do roboty i poprawili bugi, które aż rażą w oczy. Od miesięcy nic się w tej kwestii nie zmienia. Można pudrować, ale dziury w asfalcie pudrem się nie zasypie.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     "premuim" w tytule