Gry

Wiemy kiedy zadebiutuje Carrion, polski odwrócony horror

przeczytasz w 1 min.

Carrion nie będzie zachwycać oprawą graficzną, ale i tak ma spore szanse na przyciągnięcie graczy. Po dłuższej ciszy twórcy zdecydowali się przypomnieć o tym tytule szerszej publiczności.

Data premiery Carrion ujawniona

Pierwszy raz o Carrion wspominaliśmy przy okazji zapowiedzi na targach E3 2019. Od tego czasu rodzime, niezależne Phobia Game Studio pracowało w ciszy, ale wygląda na to, że efektywnie. Właśnie ogłoszono datę premiery gry i okazuje się, że trafi ona na rynek lada dzień.

Carrion zadebiutuje już 23 lipca. Dotyczy to wszystkich platform docelowych, a tymi są komputery PC oraz konsole Xbox One i Nintendo Switch.

Carrion, czyli odwrócony horror

Powyższy materiał wideo bardzo dobrze pokazuje założenia zabawy. Sami twórcy opisują Carrion jako odwrócony horror. Gracze wcielą się w bezkształtnego potwora nieznanego pochodzenia i pomogą mu zniszczyć tych, którzy go więzili. Wraz z kolejnymi pokonanymi etapami i zabitymi wrogami potwór będzie ewoluował i zdobywał kolejne zdolności.

Wszystko zostanie podane w formie dwuwymiarowej platformówki z dość specyficzną oprawą graficzną (tzw. pixel art). Ten element może niektórym nie przypaść do gustu, Carrion będzie musiał zatem bronić się przede wszystkim grywalnością. Wkrótce przekonamy się, jak mu się to udaje.

Źródło: DevolverDigital

Warto zobaczyć również:

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  zakius
  1
  PC czy steam? to spora różnica
  • avatar
   mutissj
   0
   znowu budżetowa polska gra
   • avatar
    Hedrox
    0
    Warto wspomnieć, że jest dostępny w ramach Xbox Game Pass na PC
    • avatar
     patol1984
     0
     Zapowiada się nieźle jak na indyka z przestarzałą grafiką ;D
     • avatar
      Pawlus
      0
      Niby spoko, ale jakoś gry we flashu nigdy mnie nie jarały.
      • avatar
       SuperTurboUser
       0
       Grafika żywcem przeniesiona z małego Atari. Mamy rok 2020, a twórcy zatrzymali się mentalnie w latach 80-tych ubiegłego wieku. Może z rozrzewnieniem patrzą na swoje stare maszyny? W dobie grafiki 4K (a nawet 8K) domagam się gier o jakości obrazu maksymalnie zbliżonej do rzeczywistego świata, a nie kwadrat goniący prostokąt.
       • avatar
        Karaimi
        0
        Fajne! Maccarion mnie intryguje