Gry

Wybieramy optymalne karty do STALKERa

przeczytasz w 2 min.

Mamy nadzieję, że dobór optymalnej karty do S.T.A.L.K.E.R.a, po lekturze tego testu nie będzie już problemem. Przetestowaliśmy dla was ponad 12 kart najchętniej kupowanych, lub tych które w najbliższy

Lato roku 2012 ... Na odległym i niedostępnym pustkowiu czarnobylskich ruin budzisz się jako Stalker - najemnik o imieniu "Naznaczony". Twym celem nadrzędnym jest przetrwanie w tej niegościnnej krainie. Cały kompleks dawnej elektrowni, już dawno zamienił się w teren walk i wpływów między wojskami rządowymi, bandytami oraz najemnikami pracującymi dla swych mocodawców. W tym skażonym promieniowaniem świecie, przetrwają tylko najtrwardsi. Oto postawiono przed Tobą zadanie odnalezienia zagadkowego Strieloka. Podczas poszukiwań, przemierzając obszar Zony, przyjdzie Ci stawić czoła dobrze wyszkolonym najmnikom, bandom zbirów szukającym łatwego zarobku, czy też zmutowanym bestiom, będących efektem mutacji popromiennej. Surowe warunki czarnobylskiej strefy nie ułatwią Ci jednak zadań, które zostaną przed Tobą postawione. Ostatecznie to od Ciebie zależy, czy znajdziesz w tym chaosie prawdę o Zonie, oraz czy odkryjesz jak niewielka droga dzieli to miejsce od prawdziwego piekła.

 Tak po krótce prezentuje się fabuła gry S.T.A.L.K.E.R. - Cień Czarnobyla; gry na którą tak wielu czekało od tak dawna. Pierwsze zapowiedzi pojawiły sie już ponad 5lat temu! Od tamtego czasu w sieci, oraz na łamach prasy specjalizowanej w gamingu, aż wrzało przy każdej nowszej informacji o dziele programistów ukraińskiej GSC Game World. Był nawet moment w którym sprawa wycofania się z wydania gry okazywała się być definitywnie przesądzona. Trudności w stworzeniu pewnego ideału z początkowych zapowiedzi firmy, okazały się na tyle duże, że wydanie gry stało pod olbrzymim znakiem zapytania. Na szczęście projekt "wskrzeszono" do życia w formie nieco uproszczonej, dzięki czemu możemy cieszyć się rozgrywką już teraz, dzieląc się z wami swoimi spostrzeżeniami.Z początkowych zapowiedzi pozostało niewiele, jednak na tyle dużo, aby produkt wciąż pozostawał grywalny. Gra typu ActionRPG w widoku FPP, z rasowym RPG-iem akcji ma niewiele wspólnego. Choć elementy role-playing są tu słabo zaznaczone, tak naprawdę ten swoisty mezalians z first person shooter'em wychodzi obronną ręką, a sama idea rozgrywki nie została aż tak znacznie uproszczona, jak byśmy się tego spodziewali. Zapewne, jak zawsze przy takiej okazji, znajdą się malkontenci, którzy nie tego będą oczekiwać po tak głośno zapowiadanym tytule, jednak jedno trzeba oddać tej grze - posiada naprawdę przyzwoitą grywalność, wciągając w swój fikcyjny świat na długie godziny.

Napewno nie da się przejść obok niej obojętnie i pomimo tego, że nie jest żadnym przełomem w gatunku, zdecydowanie trzeba w nią zagrać!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login