• benchmark.pl
 • Gry
 • Pierwsze screeny z nowego Battlefielda przedwcześnie w sieci
Gry

Pierwsze screeny z nowego Battlefielda przedwcześnie w sieci

przeczytasz w 1 min.

Oznaki, iż prezentacja nowej odsłony serii Battlefield coraz bliżej pojawiają się już z niemal każdej strony. Tym razem do sieci trafiły już nie tylko informacje, ale też pierwsze materiały z gry.

Battlefield 6 pokazany na pierwszych screenach

Wkrótce EA powinno podać datę pierwszej prezentacji gry. Już teraz jednak można rzucić okiem na dwa screeny, które pozwalają nieco lepiej wyobrazić sobie to, co szykują dla nas twórcy.

Jeśli uważnie śledzicie doniesienia związane z Battlefield 6 to nie będziecie zaskoczeni. Screeny pokrywają się bowiem z wcześniejszymi informacjami, także tymi, które publikował Tom Henderson. Nie można mówić o materiałach w szczególnie dobrej jakości, ale to chyba mało zaskakujące.

Battlefield 6

Battlefield 6

Najważniejsze jest tu inne pytanie. Czy przedstawione materiały są autentyczne? Tom Henderson, który stał się głównym źródłem wiedzy o omawianej grze, twierdzi, że tak. Nie jest to przypadkowa postać, w przeszłości jego informatorzy okazywali się godni zaufania, więc są podstawy do zakładania, że i teraz będzie podobnie.

Cykl dnia i nocy w Battlefield 6

Już wcześniej usłyszeliśmy, że w Battlefield 6 mają pojawić się klęski żywiołowe. Teraz dodawane są do tego sugestie, że twórcy opracowują rozbudowany system zmiennej pogody, a nawet dynamiczny cykl dnia i nocy. Jeśli wszystko zostanie dobrze dopracowane, bez wątpienia powinno to urozmaicić rozgrywkę.

Bardzo ważna ma być tutaj również destrukcja otoczenia, w wyniku działań graczy pola walk mają zmieniać się niekiedy nie do poznania. DICE chwaliło się podobnymi rozwiązaniami już w przeszłości, teraz dzięki nowej generacji konsol mają pchnąć to znacząco do przodu.

EA potwierdziło ostatnio, iż premiera gry odbędzie się pod koniec tego roku, w okresie świątecznym. Wciąż nie podano daty oficjalnej zapowiedzi, ale możliwe, że odbędzie się ona w tym miesiącu.

Źródło: twitter - @_Tom_Henderson_

Warto zobaczyć również:

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kuba094
  2
  Wydaje mi się że ten screen z wyspą to może być ten mobilny Battlefield z battle royale zapewne na tej wyspie i ludzie będą zrzucani przez te drony.
  • avatar
   Veritatis
   2
   Oczywiście, że to ściema. Silnik Frostbite to graficzny plastik przy CRYENGINE.
   • avatar
    drprzem
    1
    będą sie tłuc na pólwyspie helskim?