Gry komputerowe

Za darmo to i ocet słodki, a już z pewnością Star Wars: Battlefront 2 wart uwagi

przeczytasz w 1 min.

Jeśli ktoś miał jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do tego, jak duże zainteresowanie budzą darmowe gry na Epic Games Store, to promocja na Star Wars: Battlefront 2 chyba je rozwiała.

Ponad 19 mln graczy chętnych na darmowe Star Wars: Battlefront 2

Nie brakuje graczy, którzy nadal dość sceptycznie pochodzą do sklepu Epic Games Store. Mimo tego jego popularność systematycznie wzrasta i nikt nie robi przy tym tajemnicy z tego, że rozdawanie darmowych gier bardzo w tym pomaga. Często chodzi o produkcje AAA, tak jak ostatnio przy okazji Star Wars: Battlefront 2. Po udostępnieniu gry na Epic Games Store zaczęły pojawiać się problemy z serwerami, a EA szybko wyjaśniło, że jest to pochodna nagłego pojawienia się dużej liczby nowych graczy. Jakiej konkretnie?

Teraz poznaliśmy dokładną liczbę i trzeba przyznać, że robi wrażenie. Na pobranie (lub tylko przypisanie do swojego konta) Star Wars: Battlefront 2 za darmo z Epic Games Store zdecydowało się ponad 19 mln graczy.

Nowe życie Star Wars: Battlefront 2

Nie ulega wątpliwości, że promocja dała Star Wars: Battlefront 2 nowe życie, a Epic Games Store zapewne kolejnych użytkowników. Gra nie zalicza się do największych sukcesów EA, zarówno pod względem ocen jak i wyników sprzedaży. Około 1,5 roku po premierze mówiono o 7 mln sprzedanych egzemplarzy, co było określane jako wynik poniżej oczekiwań. Jeśli zdecydowaliście się na zakup i chcielibyście postrzelać w sieci to jest teraz ku temu doskonała okazja.

Skorzystaliście z promocji Epic Games Store i też zgarnęliście Star Wars: Battlefront 2?

Źródło: @EAStarWars

Warto zobaczyć również:

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  greghostor
  1
  Nie mam czasu się wyspać a co dopiero grać.
  • avatar
   małyKrzysio
   1
   Widać w grze doświadczonych graczy, którzy dobrze się pozycjonują, wykorzystują kryjówki, zdolności i mocne punkty wybranych postaci. No i widać świeżych graczy, którzy prą przed siebie i strzelają. Tak, głównie strzelają, unikami sobie głowy nie kłopoczą, dlatego dosyć zróżnicowane statystyki po meczu. Ale sama gra dla fana GW jest ok, w sumie dla casuali strzelanek multiplayer też.
   • avatar
    youkai20
    0
    Ja tej akurat gry sobie nie dodałem, bo jestem takim „fanem” Gwiezdnych Woje, że nie zagrałbym nawet gdyby mi za to zapłacono.
    • avatar
     baca130
     0
     Gra już przeszła, dość krótka kampania.
     • avatar
      damian193
      -3
      gra słaba, wg mnie nawet słabsza od pierwszego SWBF od EA
      • avatar
       StayOnlyCool
       0
       Dobry krok wobec dotychczasowych graczy.
       • avatar
        agnen01
        0
        Gra pełna cheaterów używających cheatów polegających na wstrzyknięciu kodu z serwera należacego do witryny zajmującej się sprzedażą abonamentów do cheatów. EA chwali się swoją kontrolą na poprawnością rozgrywki, a w rzeczywistości nic nie może zrobić.