Gry

Aż trudno uwierzyć, że te zombie jeszcze żyją

przeczytasz w 1 min.

Trwające święta okazują się dobrym pretekstem do tego, aby raz jeszcze wrócić do Dying Light. Święta, a właściwie elementy, o jakie z ich okazji pokusili się twórcy.

Winter Event 2020 w Dying Light

Trudno znaleźć więcej osób, które byłyby w stanie z pamięci wymienić wszystkie dodatki i upominki, jakie przygotowano dla graczy mających w kolekcji Dying Light. O grze przypomniano ponownie, organizując Winter Event 2020. To wydarzenie urozmaicające rozgrywkę o dodatkowe wyzwania i pozwalające zdobyć nowe przedmioty.

Pierwsza tura już trwa, a zakończy się 28 grudnia. Gracze, którym uda się zebrać 20 prezentów skradzionych przez zombie otrzymają nagrodę w postaci Mrozosiecza, miecza pozwalającego na zamrożenie przeciwnika. Od 28 grudnia do 4 stycznia potrwa z kolei druga tura, gdzie można będzie zdobyć specjalny świąteczny strój. W obydwu etapach rozdawane będą też nagrody dla wszystkich biorących udział w omawianym wydarzeniu. Pod warunkiem, że uda się osiągnąć wyznaczone cele globalne.

Trudno żałować zakupu Dying Light, gra skończy wkrótce 6 lat

Premiera Dying Light odbyła się 26 stycznia 2015 roku. Gra może stanowić wzór, jak dobrze twórcy są w stanie traktować graczy oddających im swoje pieniądze. Biorąc pod uwagę, że mowa o tytule nastawionym na zmagania w pojedynkę, wrażenie robi nie tylko liczba wydawanych dodatków i specjalnych wydarzeń, ale też fakt, że pojawiają się one tak długo. W sierpniu wydawano Dying Light Hellraid i zapewniano, że na tym nie koniec. Jak widać, nie były to słowa rzucane na wiatr.

Taki obrót spraw pomaga fanom gry wytrwać w oczekiwaniu na Dying Light 2. Tu nie wszystko idzie gładko, swojego czasu pojawiły się nawet bardzo niepokojące doniesienia, chociaż większości z nich zaprzeczono. Nie zmienia to jednak faktu, że ostatnio na temat Dying Light 2 jest bardzo cicho, dawno nie publikowano jakichkolwiek materiałów, a data premiery gry pozostaje zagadką.

Gracie jeszcze w Dying Light?

Źródło: Dying Light

Warto zobaczyć również:

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  gromzjasnegonieba
  1
  "Aż trudno uwierzyć, że te zombie jeszcze żyją..." powiedzial Mateusz ogladajac kampanie prezydencka w USA.
  • avatar
   guru43
   -1
   Wolę poczekać jeszcze z 2 lata, niż zagrać w grę, która na premierę jest w stanie podobnym do tego z CyberPunka.
   • avatar
    Kenjiro
    0
    No to na dwójkę jeszcze poczekamy...
    • avatar
     teyipi6242
     0
     Zostań w domu Mama z Nowego Jorku podzieliła się sekretem, w jaki sposób była w stanie zarabiać 2500 $ tygodniowo z pracy online zaledwie 3 tygodnie po utracie starej pracy ... Dowiedz się, jak TUTAJ workreviews10.com