Gry

Robota farmera to praca na pełen etat

przeczytasz w 1 min.

Już poprzednie odsłony serii przyciągały do ekranów na długie godziny. Farming Simulator 22 wprowadzi nowości, dzięki którym (albo przez które) do roboty będzie jeszcze więcej.

Ule, szklarnie i inne nowości w Farming Simulator 22

Choć od premiery gry Farming Simulator 22 dzieli nas zaledwie miesiąc, twórcy wciąż mają się z nami czym dzielić. Jest tak, bo na potrzeby tej nowej odsłony przygotowali mnóstwo nowinek. Jedną z nich będą ule – przy ich pomocy będziemy mogli poprawiać jakość upraw rzepaku, ziemniaków czy też słoneczników. Nie jest zaskoczeniem, że oprócz zapylania pszczoły pozwolą także produkować miód, który my z kolei będziemy mogli dodać do naszej oferty – albo jako produkt sam w sobie albo też sprzedawać go do fabryk płatków śniadaniowych. 

W Farming Simulator 22 pojawią się również szklarnie. W nich wyhodujemy między innymi truskawki, sałatę oraz pomidory. To wszystko w połączeniu z nowymi łańcuchami produkcyjnymi pozwoli nam na rozwijanie wiejskiego biznesu na nowe sposoby, a także zadbanie o źródło dochodów w okresie zimowym. Realistyczny system pór roku również jest zresztą jedną z najważniejszych nowości wprowadzanych w odsłonie z numerem 22. 

Odpowiedzialna za ten tytuł ekipa GIANTS Software nie tylko opowiedziała o tych nowościach, ale też przygotowała świeżutki zwiastun. Materiał skupia się jednak nie tyle na ulach i szklarniach, co na zwierzętach hodowlanych, czworonożnych przyjaciołach i dzikiej zwierzynie krążącej po polach czy lasach. Wszystkie zwierzaki będą wyglądać lepiej niż kiedykolwiek wcześniej i zachowywać się znacznie naturalniej. Ten trailer zresztą dobrze to pokazuje, dlatego nie przedłużając, zapraszamy… 

Zobacz najnowszy zwiastun Farming Simulator 22 ze zwierzętami: 

Farming Simulator 22 zadebiutuje 22 listopada na komputerach oraz konsolach Xbox Series X|S, PlayStation 5, Xbox One i PlayStation 4, a także w katalogu usługi Google Stadia. 

Źródło: GIANTS Software, Cenega

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  MaxDamageDA
  1
  Myślałem, że będzie coś o d2 :D
  • avatar
   Warmonger
   0
   Gry pozwalają nam przeżyć przygody, które w prawdziwym świecie nigdy by się nie przydarzyły. Możesz zostać kierowcą Formuły 1, czarodziejem, rycerzem Jedi, a nawet farmerem!
   • avatar
    janex2
    0
    Hmmm, ule to ja już chyba miałem w fs13 xd
    • avatar
     janex2
     0
     Co do silnika gry, wygląda niewiele lepiej niż z przed 10 kat