Gry

EA chce żeby FIFA 21 była jak najlepsza. Dlatego nie wyda wersji demo

przeczytasz w 1 min.

Chociaż trudno oczekiwać po FIFA 21 rewolucji, zapewne znaleźliby się chętni na sprawdzenie wersji demo. Niestety, nie ma jej w planach.

FIFA 21 nie doczeka się wersji demo

Owszem, nie jest wielką tajemnicą, że w obecnych czasach wersje demo należą do rzadkości. Akrat w przypadku serii FIFA pozostawały jednak standardem, z którego w tym roku EA jednak rezygnuje. Oficjalnie potwierdzono dziś, że FIFA 21 nie doczeka się wersji demo. Ciekawe jest tłumaczenie takiego obrotu spraw, wedle EA przygotowanie wersji demo spowodowałoby utratę cennego czasu, który może być wykorzystany na doszlifowanie finalnej wersji gry.

Premiera FIFA 21 została zaplanowana na 9 października. Gra zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Nie zabraknie też wydań na PlayStation 5 i Xbox Series X, gdzie FIFA 21 będzie prezentowała się najlepiej.

Uzupełniając powyższe informacje trzeba zaznaczyć, że pojawi się jeden sposób na sprawdzenie FIFA 21 przed premierą. Szanse na to otrzymają osoby opłacające abonament EA PLAY.

Nowości w FIFA 21 obejmą... cieszynki

Rozczarowani? Niejako na osłodę opublikowano nowy zwiastun gry, który skupia się na cieszynkach, jakie można będzie zobaczyć po strzelanych golach. Oby częściej swoich niż przeciwników, bo wtedy mogą one zacząć irytować. I nawet jeśli uważacie to za niewiele znaczący element całości, moglibyście zdziwić się ilu graczy przykłada do tego sporą wagę. Oczywiście skupiono się tutaj na cieszynkach największych gwiazd tego sportu.

Aby jednak nie umniejszać grze przypomnijmy, że wcześniej EA zaprezentowało inne nowości.

Źródło: EA SPORTS FIFA

Warto zobaczyć również:

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  DanyGee
  7
  Aha, teraz nie da się sprawdzić wcześniej co za syf zrobili. Sprytnie.
  • avatar
   Enpeiks
   7
   Jak ktoś chce demo FIFY21 to niech po prostu odpali sobie demo 20...- to działa :)
   • avatar
    Konto usunięte
    4
    czyli będzie jak zwykle gówno z masą błędów
    • avatar
     Konto usunięte
     4
     Ale bełkot ich powody są nieistotne nie robią to nie robią tak czy tak od zawsze przed kupnem pobieram pirata żeby nie dawać zarobić jeżeli gra jest padłem raz kupiłem w ciemno dragon age inkwizycja drugi raz nie popełnię tego błędu
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      to jest EA, bardzo kiepski jak dla mnie dystrybutor i twórca. niczego od nich nie chcę.