Gry

Gang Olsena wykradł kopię Cyberpunk 2077 na PlayStation 4

przeczytasz w 2 min.

Premiera Cyberpunk 2077 opóźnia się na tyle, że niektóre osoby chcą sprawdzić grę niezależnie od konsekwencji, jakie za to poniosą.

Pracownik sklepu Amazon ukradł Cyberpunk 2077 na PlayStation 4

Branżowe przecieki nie są niczym nowym, niekiedy jest ich nawet więcej niż oficjalnych informacji. Problem pojawia się w momencie, w którym są pochodną niczego innego jak przestępstwa. Od pewnego czasu pojawiają się doniesienia, iż Cyberpunk 2077 w wersji na PlayStation 4 (być może również na inne platformy) dotarł już do wybranych sklepów, a przynajmniej do tych z sieci Amazon.

Przełożyło się to na kilka wzmianek np. co do wyglądu czy wagi pudełka, teraz mamy do czynienia ze zdecydowanie dalej posuniętą sprawą. Ktoś pochwalił się bowiem tym, iż posiada już omawianą grę. Na dowód pokazał nie tylko zdjęcie, ale również około 20-minutowy fragment rozgrywki.

Cyberpunk 2077 na PlayStation 4

Obecnie wiele wskazuje na to, iż jest to pokłosie niczego innego jak kradzieży i to najwyraźniej mało przemyślanej. Wystarczyło bowiem kilku dociekliwych internatów, którzy powiązali wspomniane zdjęcie i materiał wideo z pracownikiem sklepu Amazon z Florydy. Było to o tyle proste, iż zdecydował się on streamować rozgrywkę na platformie Twitch, a na koniec wystawił grę na sprzedaż. Brzmi kuriozalnie, ale jeśli wszystko się potwierdzi to nie obejdzie się bez konsekwencji.

Gameplay z Cyberpunk 2077 na PlayStation 4 w sieci

Największym problemem dla CD Projekt RED wydaje się właśnie wspomniane nagranie prezentujące fragmenty rozgrywki. Studio dość mocno przyłożono się do tego, aby kolejne kopie nagrania były bardzo szybko usuwane. Być może także z tego powodu, że nie doczekaliśmy się jeszcze oficjalnego materiału wideo prezentującego gameplay z PlayStation 4. Cały czas grę promowano filmikami z PC, ostatnio po raz pierwszy z Xbox One X i Xbox Series X.

Nie da się ukryć, że wyczekiwanie premiery Cyberpunk 2077 mocno się przeciągnęło, dla wielu stało się to nawet nieco męczące. Na szczęście obecnie nic nie wskazuje już na kolejne zmiany planów, w związku z czym można spodziewać się debiutu gry 10 grudnia.

Przypomnijmy, że będzie ona dostępna nie tylko na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5, ale też Xbox One i Xbox Series X/S oraz PC z Windows i Google Stadia.

Źródło: reddit

Warto zobaczyć również:

Komentarze

42
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SoulRak3r
  27
  Mnie zastanawia jak gra jeszcze przed premierą może mieć już 200 nagród na swoim koncie
  • avatar
   HardCorak
   4
   Powinna być blokada do dnia premiery, i na premierę mały update odblokowujący i nie było by problemu.
   • avatar
    PIRAT_PL
    2
    10 Grudnia 2077 pamiętajmy o tym fakcie :)
    • avatar
     mgkiler
     2
     Czy mógłby ktoś odpowiedzieć na moje pytanie (zamiast stawiać minusy - wyżej zadałem identyczne pytanie i nikt nie odpowiedział tylko posypały się minusy, więc je sformułuje trochę inaczej), że skoro wersją na PS4 niczym nie różni się od wersji na PS5 (nawet patch ulepszający grafikę też zostanie pobrany jak włożymy wersji na PS4 do konsoli PS5 o czym świadczy napis na zdjęciu pudełka wyżej) to po co kupować wersję na PS5, która podobno ma być droższa od wersji na PS4.
     Skoro zawartości pudełek PS4 i PS5 są takie same to po co kupować wersję na PS5 i po co tak zrobili zamiast robić jedno pudełko?
     • avatar
      highend
      1
      gdzie ten stream ?
      • avatar
       Marucins
       -1
       U nas żadnej konsekwencji by nie było - ile ta gra jest warta? 200... 300 zł Dla policji taka kradzież to nie kradzież. Puszczają z upomnieniem.
       • avatar
        mgkiler
        -2
        Ale jak to jest. Jest osobne pudełko na PS4 i osobne na PS5? I czym one się różnią? Ale na PS4 też widzę, że ma mieć PS5 upgrade - więc o co chodzi? Czymś się różni pudełko od PS4 od tego na PS5? Skoro włoże płyte z PS4 do PS5 i też ściągnie się patch no to po co robić osobne? Nie lepiej na pudełku napisać PS4/PS5 ?
        • avatar
         marianb
         0
         Macie linka do tego filmu?
         • avatar
          marianb
          0
          Wygląda słabo: https://youtu.be/ZZrdvP9JZbQ
          • avatar
           pawluto
           0
           To raczej forma reklamy ...tandetna zresztą...!
           • avatar
            Konto usunięte
            0
            no nieźle. na peceta, gra za 200zł, a na konsole za dodatkowe plus 70zł, tyle wynosi haracz microsoftu i sony za wjazd na platformę.
            • avatar
             GrzybowyFetor
             0
             Floryda i wszystko jasne
             • avatar
              Vengir
              0
              Widziałem ten gameplay i za dużo się z tego nie da dowiedzieć. Dwóch gości na haju w 20 minut pokazuje tyle, ile normalna osoba przejdzie w 5 minut. Nie licząc może kreatora postaci, który został przeklikany prawie bez zmian (czy nawet rozdzieleniu punktów atrybutów).
              • avatar
               Paciorkowiec
               0
               Gang Olsena, lol. Czyli pudełka są przygotowane! A to dobrze świadczy bo przynajmniej premiera będzie na czas! Ja też wybiorę sobie pudełko. Chcę wspierać polską gospodarkę, pracowników którzy zrobili nam te grę. W końcu w kryzysie tym bardziej trzeba wspierać. No i wiadomo że z jakiegoś polskiego sklepu nawet żeby hapnęli małą prowizję :)
               • avatar
                pwil2
                0
                Jak mógł wszystkich nie ostrzec o tym jak słabo działa CP2077 na PS4? :(