Klawiatury

Klawiatura i mysz Genius - stabilna praca bez kabli

przeczytasz w 1 min.

Polscy użytkownicy mogą już nabyć nowy zestaw klawiatury i myszki Geniusa - SlimStar i820. Producent wyposażył urządzenie w specjalny system stabilizacji częstotliwości FSS, dzięki któremu bezprzewodowa klawiatura nie traci połączenia z komputerem.

Warto przeczytać:
Nowa Cam-240D od Emmerson-Baby
 Zestaw dla graczy od Gigabyte - karta i myszka

Frequency Stationary System, w skrócie FSS - czyli system stabilizacji częstotliwości w SlimStar i820 odpowiada za kontrolowanie oraz utrzymywanie stałego połączenia radiowego z komputerem. Pozwala to na stabilną, 2,4GHz transmisję sygnału oraz wydłużenie zasięgu roboczego.

Klawiatura SlimStar i820 to bezprzewodowa technologia ukryta w stylowej konstrukcji. Układ klawiszy typu Apple zapewnia wygodę i komfort pracy. Dodatkowo klawiatura posiada 18 klawiszy szybkiego dostępu, co znacznie usprawnia poruszanie się w systemie.

Do zestawu producent dołącza poręczną bezprzewodową mysz, posiadającą  schowek na mini odbiornik typu „wepnij-i-zapomnij”. Zarówno klawiatura jak i myszka są w pełni kompatybilne z każdym komputerem PC i notebookami.
 

Zestaw Genius SlimStar i820 będzie dostępny w cenie około 95 zł.

Źródło: Genius

 

Polecamy artykuły:  
Karta graficzna - poradnik jak wybrać
NVIDIA GeForce czy AMD Radeon - test 13 kart graficznych 130-580 zł
GeForce GTX 590 vs Radeon 6990 - starcie tytanów

  

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Ładny, niedrogi zestawik. Jeśli mi się trafi, na pewno go kupię. Zabrakło mi w opisie funkcji zarządzania energią, bardzo "oszczędnych" zwykle w klawiaturach USB i radiowych, co najwyżej "drzemka", "wybudzenie" i "wyłączenie", choć w specyfikacji klawiatur USB można znaleźć także rutyny współpracy z włączaniem PC-ta poprzez procedury BIOSu, nie aplikowane - nie wiem dlaczego.

  Na zdjęciu coś jakby klawisze zarządzania energią są. Czy mi się zdaje tylko?
  • avatar
   barst
   0
   eee, jak się w Google szuka to widać, że ten zestaw jest od ok. 1,5 roku dostępny? O so zatem chodzi? ;p
   • avatar
    wildthink
    0
    Pisanie o tym, że klawiatura i mysz są kompatybilne z każdym PC-tem i notebookiem to już przesada - a które nie są. To tak, jakby producent samochodu powiedział, że jego autem da się jeździć po drogach.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     jak już to klawisze typu Sony
     to nie Apple je wymyśliło... powielanie ... (epitet) ...
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Mam takom klawę bez myszki. Ogólnie bardzo fajna ale jak qmplowi przy żarciu krzyształek cukru wpadł na nią i zablokował się F2 to się trochę dziwiliśmy jak komp przy starcie cały czas wchodził do ustawień BIOS ;-) Trochę nam to zajęło żeby to odkryć. Obciach jak cholera...
      • avatar
       Dwd89
       0
       ja posiadam EX110. komplet mysz i klawiatura.

       ani jedno ani drugie nie jest ani wygodne, ani zrobione z dobrego materiału. scroll myszki w nocy jest slyszalny gdzieś na drugim końcu ulicy.


       Nie wspomne o tym że baterie w klawie uwielbiają padać w najgorszych momentach. złotówki bym za ten szajs nie dał.

       kiedys sie zastanawialem czy tego poprostu nie połamać ^^,

       nie można klawiaturą ani włączyć ani wyłączyć komputera. ano i te tandetne naklejki na klawiszach żeby nie było widać neimieckich symboli ;d

       z klawiszy szybkiego dostępu bardzo często wykorzystuję: pocztę, kalkulator.

       co do myszy jest gorsza niż klawiatura. mam MX1000 chyba od 5 lat, jak chwile potrzymiesz tamtą mysz a potem przymusowo musisz się przesiąść na to "cudo" o matko :D moja już raz poleciała w ścianę :D dopiero w takich momentach doceniasz jakość lepszych myszek :D       ps. jest jakaś klawiatura bezprzewodowa która jest warta uwagi ? coś co się nadaje do gier, a co nie wygląda "kosmicznie" ?
       • avatar
        skaner1
        0
        może ktoś mi poleci jakąś klawiaturę i myszkę, które będą przede wszystkim CICHE?