Gry

Zobacz jak wypiękniał Mass Effect w Legendary Edition

przeczytasz w 1 min.

Jak Mass Effect Legendary Edition wypada w graficznym porównaniu z oryginałami? To trzeba zobaczyć na własne oczy.

Odświeżony Mass Effect za rogiem

Wiemy już, że opóźnień nie będzie, bo prace nad Mass Effect Legendary Edition zostały oficjalnie zakończone. Oznacza to, że już 14 maja wszyscy zainteresowani będą mogli odpalić odświeżoną wersję erpegowej trylogii kosmicznej na swoich pecetach oraz konsolach Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PlayStation 5 i PlayStation 4. Twórcy szykują mnóstwo poprawek technicznych, ale największe zmiany zobaczymy oczywiście w warstwie graficznej. No właśnie – o jak dużym upiększeniu mówimy?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, ekipa odpowiedzialna za Mass Effect Legendary Edition przygotowała materiał wideo, porównujący ich dzieło z oryginałami. Film trwa dwie minutki i nie pozostawia złudzeń co do tego, że twórcy wykonali solidny kawał roboty. Największe różnice widać w trójwymiarowych modelach, renderowaniu skóry oraz efektach powierzchniowych – zresztą najlepiej po prostu to zobaczyć… 

Obejrzyj oficjalne porównanie Mass Effect Legendary Edition z oryginałami: 

Stara opowieść w nowym wydaniu

Przypomnijmy na koniec, że Mass Effect Legendary Edition przedstawi nam kompletną opowieść o komandorze Shepardzie. Będzie zawierać kampanie fabularne z wszystkich części oryginalnej trylogii, jak również wszystko to, co serwowano nam w ponad 40 rozszerzeniach DLC. Ponadto na liście cech odnajdujemy rozdzielczość 4K, efekty HDR, zwiększoną wydajność, zoptymalizowane oświetlenie, rozszerzone możliwości personalizacyjne i niezliczone ulepszenia mechaniczne.

Źródło: BioWare, VG247, informacja własna

Czytaj dalej o grach RPG: 

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  theng
  7
  Wg mnie zrobili kawał dobrej roboty. Trochę drogo więc poczekam z zakupem do promocji etc.
  • avatar
   Tyskie89
   6
   Kompletnie bez szału...
   • avatar
    brettsinclairdannywilde
    5
    Najlepiej przekonać się na własne oczy, kompresja jednak zabiera wiele subtelności z obrazu. Fajnie że będzie to połączone w jedną całość, z chęcią ogram część 1 i 3, w 2 spędziłem 60-70 procent czasu na nudnym przeszukiwaniu myszką planet, co do dzisiaj pamiętam, ciekawe czy coś z tym fantem zrobili i czy dodali support dla pada.
    • avatar
     PerfectDAY
     3
     Coś pięknego, czekam z niecierpliwością.
     • avatar
      patol1984
      1
      Liara ma większe cycki, gitara.
      • avatar
       pX.Snake
       -1
       Wyjdzie jak Crysis Remaster ,tu kolorki podciągnięte,tu rozmycie....szkoda się rozpisywać,a wygląda to jak na PS3,nie oszukujmy się skok na kase i nic więcej.Nexus i modder jeden z drugim więcej potrafią wyciągnąć.
       • avatar
        Marucins
        -1
        Toż to jest żart. Gra ograna wieki temu z modami od grafiki i innymi usprawnieniami a te du.ki zamiast brać się do roboty i stworzyć kolejną część odpokutowując za Andromedę to oni biorą się za odgrzewanie kotletów...
        • avatar
         Konto usunięte
         -3
         Szkoda, że nie można osobno kupić każdej części - pierwszą brałbym w ciemno, a następne to już jakoś mniej. Na pewno to nie będzie zakup na premierę, poczekam na jakąś dobrą promkę :)
         • avatar
          adamgr
          -4
          Będzie dubbing PL w 3 to kupie a inaczej to nie ma szału.