Internet

Twoje konto na Facebooku wkrótce się zmieni. Nawet jeśli tego nie chcesz

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że Facebook wie lepiej co praktyczniejsze i ładniejsze. Już wkrótce korzystający z portalu na PC czy laptopie będą musieli ograniczyć się do jednej wersji interfejsu.

Klasyczny Facebook nie będzie już dostępny

Facebook przechodzi systematyczne zmiany. Obecnie w przypadku wersji PC można korzystać ze starej i nowej wersji interfejsu. O tym, jak się pomiędzy nimi przełączać pisaliśmy swojego czasu w oddzielnej publikacji. Wkrótce nie będzie miało to jednak znaczenia, ponieważ zarządzający portalem zdecydowali o wyłączeniu tej opcji.

Obecnie użytkownicy otrzymują komunikat, iż tzw. klasyczny Facebook nie będzie dostępny począwszy od września. Najbardziej negatywnie nastawionym to przygotowanych zmian pozostało zatem niewiele czasu na pogodzenie się z takim obrotem spraw.

Facebook PC nowa wersja

Nowe znaczy lepsze, przynajmniej wedle Facebooka

Nowy wygląd Facebooka na PC był tematem do rozmów już wiele miesięcy temu. Pierwsze informacje o zmianach pojawiły się jeszcze w zeszłym roku, ale ich wdrażanie szło dość opornie.

Zazwyczaj jest tak, że zmiany nie wszystkim przypadają do gustu. Nawet jeśli tutaj w większości są chwalone, zapewne pojawią się też niezadowoleni. Facebook podkreśla, że nowa wersja interfejsu to nie tylko tryb ciemny, ale też wygodniejszy dostęp do najważniejszych funkcji czy wreszcie lepsze działanie i krótsze czasy ładowania.

Źródło: engadget

Warto zobaczyć również:

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  develoop
  7
  To ten Rak jeszcze żyje ? :O
  • avatar
   Erikson83
   4
   Facecock to szambo
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Ja nie mogłem się pogodzić,że ktoś zewnątrz ingeruje w to co umieszczam na moim prywatnym profilu,dlatego podziękowałem facebookowi jakieś 5 lat temu bezpowrotnie.
    • avatar
     pablo11
     1
     Czyżby próba ograniczenia "wersji komputerowej" na komórkach? Komuś się nie spodobało, że można messengera przeglądać, bez zainstalowanego szpiega w telefonie ??
     • avatar
      kalkulatorek
      -1
      Mam konto, ale nie wrzucam zdjęć Nie jestem ekshibicjonistą. Czasami się to konto przydaje. Ale jak wchodzę od czasu do czasu to od lat widzę tendencję. Wyrzucamy wszystko co fajne, a dajemy marketingowe śmieci...
      • avatar
       rrrrrr
       -1
       Nowy wygląd to najmniejszy problem z FB. Zresztą jak dla mnie i tak jest lepszy od starego, co nie zmienia faktu, że opcja wyboru powinna zostać.
       • avatar
        kitamo
        -3
        Ten nowy wyglad lepszy - przynajmniej wieczorem nie wali po oczach az tak. Czytelniejszy
        • avatar
         kamishi
         -7
         Jak sobie przypomnę starego Facebooka, to aż mnie ciarki przechodzą :)
         • avatar
          st4lk3r
          0
          Facebook Purity - od lat używam, nie ma reklam, niepotrzebnych sekcji, paneli, gier i mogę sobie dostosować kolory i wygląd :)
          • avatar
           xxx.514
           0
           Ja już od długiego czasu mam tryb ciemny, niezależnie od tego, czy serwis go ma czy nie. Wspaniałość addonów do Firefoxa ^^ Że też nie można zrobić "pływającego interfejsu" - każdy użytkownik wyciągnie sobie to, co potrzebuje tam, gdzie potrzebuje tak jak lubi.