Internet

Orange reaguje na koronawirusa - darmowy pakiet 10 GB i odkodowane kanały telewizyjne

przeczytasz w 1 min.

W obliczu walki z koronawirusem rząd rekomenduje pozostawanie w domach i ograniczanie bezpośrednich kontaktów z innymi osobami. Orange przyłącza się do apelu, a jednocześnie oddaje swoim klientom coś, co może się w tej sytuacji przydać.

Darmowy pakiet 10 GB w Orange

Pomarańczowy operator podkreśla, że podjęte działania mają na celu przede wszystkim ułatwienie kontaktów z bliskimi. Przydać może się w związku z tym darmowe 10 GB na Internet. Pakiet jest dostępny od dziś do 31 marca, dla klientów indywidualnych korzystających z ofert abonamentowych i prepaid. Aby go aktywować należy wysłać bezpłatny SMS o treści 10GB na numer 80820.

Jednocześnie podkreślono, iż oferta nie jest dostępna w Orange Flex oraz nju. Jak tłumaczy Wojtek Jabczyński, rzecznik prasowy Orange, przeszkodą są tutaj kwestie techniczne. Trwają jednak pace nad udostępnieniem innych ofert.

Odkodowane kanały telewizyjne

To nie wszystko, jednocześnie aby uprzyjemnić czas spędzany w domu Orange pokusiło się o coś dla sympatyków telewizji. Do końca marca klienci telewizji kablowej Orange TV mogą cieszyć się z ponad 40 kanałów Pakietu Komfortowego. Warto dodać, że odkodowana będzie też najbliższa kolejka PKO BP Ekstraklasy transmitowana w kanałach CANAL+.

Boisz się koronawirusa? Orange za darmo dostarczy umowę do domu

Trzecia z propozycji Orange również powinna znaleźć sympatyków. Operator zdecydował się bowiem na wprowadzenie darmowej dostawy kurierskiej umów telekomunikacyjnych (bez i z telefonem). Po złożeniu zamówienia na stronie internetowej Orange lub przez infolinię, stosowne dokumenty zostaną dostarczone pod wskazany adres. Standardowa stawka tej usługi wynosi 9,99 złotych.

Pamiętajcie jednak, jeśli chcecie zachować wszelkie środki ostrożności,to i po wizycie kuriera powinniście dokadnie umyć ręce i dbać o czystość telefonu.

Źródło: Orange

Warto zobaczyć również:

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Rudinxon
  3
  Działa z abonamentem w Orange. Pakiet Love z Internetem stacjonarnym.
  • avatar
   topiq
   1
   Play też odkodował kanały w Play Now. Dzwonie do kablówki niech też mi coś odkodują ;) Internety ledwo zipią popołudniu.
   • avatar
    pawluto
    1
    Brawo dla Orange !
    Coraz bardziej podoba mi się ta firma.
    Jak macie awarię stacjonarnego internetu orange to dają 5 czy 10 giga darmowego netu do kom. jak masz w orange.
    • avatar
     Lord_Krecitsqa
     -1
     Mam w T-Mobile 9800gb co miesiąc do wykorzystania.
     Bez koronowirusa...
     • avatar
      szymcio30
      -4
      Orange reaguje na koronawirusa serio? 10GB neciku i odblokowane kanały to jest właściwa reakcja. Śmiech na sali. Gdyby przeznaczyli część pieniędzy na zakup respiratorów lub pomoc pracownikom w ramach zminimalizowania zagrożenia to byłaby właściwa reakcja
      • avatar
       Konto usunięte
       -14
       Każdego roku w Polsce umiera ~25 osób z powodu powikłań pogrypowych, dlaczego co roku nie ogłasza się epidemii? KONKRETNE PYTANIE.
       Ludzie myślcie logicznie! gdy nie wiadomo o co chodzi, zawsze chodzi o to samo: pieniądze i władza.

       Globalny rząd masonerii (deepstate) i ich media sieją PSYCHOZĘ STRACHU, teraz nie można już chorować na grypę czy nawet się przeziębić, od razu wsadzą Cię do izolatki i naszprycują toksyczną chemią. Mafijna masoneria od dawna (1989-go) sterująca polskim rządem właśnie wprowadziła specustawę dającą im totalitarną władzę nad całym społeczeństwem z pominięciem konstytucji RP. OTO ICH PRAWDZIWY CEL.
       • avatar
        blebleble
        0
        Czy w benchmark pracują takie niemogi, że nie potrafią dodać głupiego paska przewijana w oknie komentarzy?

        Jeśli nie wiecie jak wygląda pasek przewijania to tu jest przykład.

        https://zapodaj.net/images/121a38254a1df.jpg