Internet

Darmowy Internet na pocieszenie po meczu

przeczytasz w 1 min.

Przygoda reprezentacja Polski w ramach mundialu 2022 dobiegła końca. Mecz z Francją o awans do ćwierćfinałów zakończył się dla nas niezadowalającym wynikiem. Na pocieszenie jednak Orange znów przygotowało promocję: darmowy pakiet 5 GB Internetu. Jak go odebrać?

Darmowy Internet od Orange za przegrany mecz Polski

Jeszcze kilka dni temu Orange obdarował swoich klientów pokaźnym pakietem 10 GB Internetu zupełnie za darmo w ramach awansu reprezentacji Polski do 1/8 finału. Po kolejnym meczu polscy kibice nie mają wiele powodów do radości, bo przygoda naszych piłkarzy w ramach Mistrzostw Świata 2022 dobiegła końca.

Z pocieszeniem jednak przychodzi Orange, które pozwala odebrać gratisowe 5 GB Internetu. Pakiet jest ważny przez kilka dni, ale na jego aktywację jest niewiele czasu. To doskonała okazja, aby wykorzystać darmowy Internet na oglądanie Mistrzostw Świata online, których finał jest zaplanowany na 18 grudnia 2022.

Orange darmowy internet

Jak odebrać darmowe 5 GB Internetu od Orange?

Podobnie jak w przypadku poprzedniego prezentu od Orange za wyczyny reprezentacji Polski, 5 GB „na pocieszenie” można odebrać na dwa sposoby.

Pierwszym z nich jest wysłanie SMS-a o treści PROWANSJA na numer 233. Pakiet zostanie automatycznie przydzielony do Twojego konta. Drugi sposób to natomiast aktywacja za pośrednictwem aplikacji Mój Orange w zakładce „dla Ciebie” lub „dla Firm”.

Z kodu mogą też skorzystać użytkownicy Flex. Wystarczy wpisać kod PROWANSJA w sekcji „Kody promocyjne”.

Pakiet można odebrać tylko dzisiaj, a po jego aktywacji będzie ważny przez kolejne 7 dni (obowiązuje tylko na terenie kraju).

Źródło: Orange

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kasuja Wpisy Automatem
  4
  marketing zrobi sukces ze wszystkiego.
  jeśli zaś chodzi o katar, nie oglądam. tam zginęło 6500 robotników aby to wybudować. widowisko na cmentarzu :(
  • avatar
   assistant
   2
   Poszaleli z ilością tych GB