Gry

Oszustwo na Cyberpunk 2077. Uważajcie na fałszywe e-maile

przeczytasz w 1 min.

Jeśli dostaniecie wiadomość e-mail z zaproszeniem do beta testów Cyberpunk 2077, to najlepiej wcale jej nie otwierajcie. Mogą spotkać Was jedynie nieprzyjemne konsekwencje.

Zaproszenia do beta testów Cyberpunk 2077 to oszustwo

W sieci pojawiło się w ostatnich godzinach sporo wpisów na temat wiadomości e-mail rozsyłanych rzekomo przez twórców Cyberpunk 2077. Mogą one wywoływać spory uśmiech na twarzach adresatów, zwłaszcza jeśli mowa o graczach. Problem w tym, że to uśmiech jedynie chwilowy. Miejcie się na baczności i najlepiej od razu wyrzucajcie takie wiadomości do kosza.

CD Projekt RED potwierdził, że mówimy w tym przypadku o oszustwie. Ktoś próbuje wykorzystać bardzo duże zainteresowanie tym tytułem i w ten sposób osiągnąć korzyści. Nie jest jeszcze pewne, o czym mowa. Najprawdopodobniej cała akcja ma na celu wyłudzanie danych.

Cyberpunk 2077 bez beta testów i wersji demo

Komunikacja z graczami w jakiejkolwiek sprawie odbywa się przy pomocy adresu @cdprojektred.com. Nie jest i nie będzie jednak nawiązywana w powyższej sprawie.

O tym, że Cyberpunk 2077 nie doczeka się beta testów mówiono już dawno, teraz ponownie o tym przypomniano. Dodajmy też, że ostatnio taki sam scenariusz potwierdzono odnośnie wersji demo.

Jeśli plany nie ulegną zmianie, od 19 listopada można będzie natomiast bawić się przy pełnej wersji gry, właśnie na ten dzień zaplanowano premierę. Cyberpunk 2077 trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Po pojawieniu się Xbox Series X oraz PlayStation 5 można będzie zagrać także na sprzęcie nowej generacji.

Źródło: @CyberpunkGame

Warto zobaczyć również:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  0
  Najlepiej to zbojkotowac tego cyberpunka tak dla bezpieczenstwa - lepiej to wyjdzie wszystkim a na bank samej grze.
  • avatar
   Mavis
   0
   Tylko mi facet na głównym zdjęciu artykułu wygląda na napakowanego morawieckiego? :)
   • avatar
    fonzie
    0
    Ja tą grę kupię jak będzie w edycji GOTY w Biedrze za nie więcej niż 30zł...
    • avatar
     Marucins
     -1
     Kolejna mizerna akcja marketingowa?
     Niech pokarzą, jak wygląda ta "oszukana" wiadomość. Z jakiego adresu, co zawiera i gdzie przekierowuje.