Gry

Ponad 100 gier za grosze. Promocja, jakiej nie ma nikt inny

przeczytasz w 1 min.

Xbox Game Pass za 4 zł? Znów możliwe. Microsoft to co niespodziewanie zabrał, równie niespodziewanie przywrócił.

O wycofaniu promocji „Xbox Game Pass za 4 zł” infromowaliśmy pod koniec marca, właśnie wtedy producent zdecydował się na taki krok. Ostatnio doszły do tego doniesienia o podwyżkach cen abonamentu za omawianą usługę oraz konsol Xbox, przez co pod adresem Microsoft popłynęło sporo nieprzychylnych komentarzy. Teraz powinno być inaczej, bo sięgnięcie po Xbox Game Pass za kilka złotych znów stało się możliwe.

Xbox Game Pass za 4 zł. Powrót promocji

Co ciekawe, chociaż to bezsprzecznie radosna nowina, firma nie robi wokół niej większego rozgłosu. Fakt powrotu promocji „Xbox Game Pass za 4 zł” zaakcentowano na oficjalnej stronie internetowej Xbox.

Skorzystać mogą zainteresowani abonamentem w wariancie Xbox Game Pass Ultimate lub PC Game Pass. Opłata w wysokości 4 zł obowiązuje przez pierwszy miesiąc, później (jeśli subskrypcja nie zostanie anulowana) naliczana będzie w standardowej wysokości. To odpowiednio 62,99 zł i 39,99 zł.

Xbox Game Pass

Ofertę przygotowano dla nowych klientów. Jednocześnie nigdzie nie zamieszono informacji odnośnie tego, czy promocja jest ograniczona czasowo.

GTA V w Xbox Game Pass

Warto odnotować w tym miejscu, że dwa dni temu potwierdzono inny wielki powrót. Do katalogu oferowanego w ramach omawianej usługi ponownie dołączyło Grand Theft Auto V.

Zestawienie jest "płynne', Microsoft systematycznie wprowadza zmiany dodając nowe gry, a niektóre usuwając. Często oferuje graczom gry na premierę, także największe produkcje AAA. W tym roku padło już na m.in. Atomic Heart i Redfall, a w najbliższym czasie można spodziewać się chociażby tak wyczekiwanych tytułów jak Starfield, Forza Motorsport i S.T.A.L.K.E.R 2: Heart of Chornobyl.

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bombel
  -3
  Cześć nazywam się bombel, miło cie poznać! Pozwól ze opowiem ci dzisiaj jak udało mi się zarobic trylion$.
  Otóż przez przypadek odkryłem super fajową aplikacje która nazywa się CryptoCom i wiesz co? Możesz w niej bezpiecznie kupić Bitcoin, Ethereum, BNB, XRP, Solana, Atom i setki innych kryptowalut. Super co nie?
  A teraz najlepsze kupiłem w niej kryptowaluty za 1000$ a po tygodniu moje kryptowaluty były warte 100 milionów$!!! Niesamowite co ziomek?
  A po misiacu 100 miliardow$!!! A po roku miałem na koncie trylion$!!!!
  Dlatego ziomeczku mam dla ciebie propozycje bo ja hajsu nie poczebuje mam więcej niż lodu!!!
  Otóż zarejestruj się w tej zarąbistej apce CryptoCom z mojego linka, przejdź proces KYC i zamów czerwona kartę Rubi a otrzymasz na start az 25$ za friko!!! Czaisz ziomek czaczę??
  Za frikora, nula, zero!!! Oto mój link klikaj w niego teraz, w tym momencie!!! Promocja jest ograniczona wiec szybko się spiesz bo inni mogą być szybsi od ciebie a wiesz mi ze tego nie chcesz bracie! Dawaj, dawaj, dawaj ziomek i klikaj!!!! Miliardy, biliony$ czekaj właśnie na ciebie!!!!

  https://crypto.com/app/jjey2xxs9c

  Witaj!

  Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
  Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

  Połącz konto już teraz.

  Zaloguj przez 1Login